۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۴
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83450890
۰ نفر

برچسب‌ها

 توانمند سازی دبیران درس آمادگی دفاعی در البرز

کرج - ایرنا - دوره آموزشی توانمندسازی دبیران درس آمادگی دفاعی آموزش و پرورش البرز با همکاری سپاه استان آغاز شد.

در این دوره ۱۰۰ نفر از دبیران درس آمادگی آموزش و پرورش البرز به مدت ۳۲ ساعت تحت پوشش دوره آموزشی توانمند سازی البرز قرارگرفتند.

به گزارش ایرنا، مدیرآموزش و پرورش ناحیه چهار کرج در این نشست اظهارداشت:  انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته به خوبی و با اقتدارتوانسته است طوفان های سهمگین فشارها، توطئه ها، تحریم ها و ... را پشت سر بگذارد.

قاسم پوستین دوز  با تبیین بخش هایی از بیانیه گام دوم انقلاب، تصریح کرد: مطالعه این بیانیه و تلاش در جهت تحقق خواسته های رهبری در کنار وحدت و یکدلی و تلاش همگانی در حل مشکلات کشور، شان و منزلت اسلامی و ارزشها را در جامعه احیا خواهد کرد.

وی  با بیان اینکه مربیان آمادگی دفاعی مدارس به عنوان فرماندهان جنگ نرم می باید دانش آموزان را نسبت به دستاورهای عظیم و بی پایان انقلاب توجیه کنند ، یادآورشد: هجمه های بی شمار دشمن و برنامه ریزی های شبانه روزی آنان علیه انقلاب زنگ هشداری برای مردم ایران است .

مدیرآموزش و پرورش ناحیه چهار کرج با اشاره به اینکه هیچ کشوری در دنیا نیست که بدون مشکل باشد، افزود: مشکلات در کشور ما نیز بسیار است از جمله مشکلات اقتصادی و فرهنگی ولی این مشکلات در مقابل نقاط قوت انقلاب، بسیار اندک و ناچیز است و با خودباوری، امید به آینده، ولایت مداری و حفظ وحدت می توان به راحتی برتمامی مشکلات کشور فایق آمد.

پوستین دوز هشت سال دفاع مقدس را گنجینه‌ ای گران بها برای نظام و انقلاب اسلامی برشمرد و افزود انتقال این ارزش ها و تجارب به نسل‌های بعدی نقش بارزی در حفظ و تداوم انقلاب اسلامی خواهد داشت.

وی یادآورشد : دشمنان نظام متوجه اهمیت این موضوع شده و با تمامی توان و بهره گیری از همه ابزارها ،دفاع مقدس را مورد تهاجم قرار داده و هدف شان این است که این گنجینه با ارزشی که آمیخته است از ایثار، گذشت، شجاعت، ایستادگی، نوع‌دوستی، جان فشانی، ایمان، اعتقاد، ولایت مداری و ... را از بین ببرد یا کمرنگ کند،

این مسئول  تاکید کرد:  درس آمادگی دفاعی در مدارس این رسالت مهم را بر عهده دارد تا این ارزش‌ها را بدون کم و کاست به دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم منتقل کند ، و دبیران باید نگاه و جایگاه ویژه‌ای برای این درس قائل شوند و با آمادگی لازم در کلاس های این درس حاضر شوند.

استان البرز ۴۶۰ هزار دانش آموز دارد.

۲۸۱۹/ ۶۱۵۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =