نتایج یازدهمین المپیاد ورزشی بسیج کشور اعلام شد

سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی پایگاه‌های استعدادیابی بسیج برادران کشور در دامغان با اعلام تیم های برتر به کار خود پایان داد.

سرهنگ سعید تقی پور شامگاه یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: المپیاد استعدادیابی ورزش بسیج کشور با عنوان جام اقتدار در بخش برادران از ۳۱ شهریور به مدت سه روز در دامغان با حضور ۳۱ استان کشور برگزار شد که در پایان این رقابت ها در رشته ووشو تیم اصفهان مقام نخست را به دست آورد و تیم‌های مازندران و زنجان، دوم و سوم شدند.

وی ادامه داد: استان کرمان در رقابت‌های کاراته قهرمان شد، اصفهان مقام دوم را کسب کرد و تیم های آذربایجان شرقی و زنجان به صورت مشترک، سوم شدند. 

تقی پور اظهار داشت: تیم اصفهان برسکوی نخست رقابت‌های تکواندو ایستاد و تیم‌های استان‌های تهران و مازندران به‌ ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

وی افزود: در رقابت‌های رشته تیراندازی که در سالن حمزه سیدالشهدا برگزار شد، تیم استان اصفهان اول، مرکزی دوم و تیم فارس سوم شد.

تقی پور تصریح کرد: تیم پسران استان تهران در رقابت‌های جودو اول، تیم خراسان رضوی دوم و تیم خراسان شمالی مقام سوم را به دست آوردند.

وی اضافه کرد: یازدهمین دوره المپیاد ورزشی بسیجیان برادر کشور در دامغان با حضور یک هزار و ۲۰۰ بسیجی در پنج رشته تیراندازی، جودو، کاراته، تکواندو و ووشو برگزار شد. 

تقی پور تصریح کرد: مسابقات المپیاد ورزشی به عنوان یادواره ۹۲ هزار شهید بسیجی جام اقتدار برگزار شد که ۱۵۰ داور کار قضاوت این مسابقات را بر عهده داشتند.

وی اضافه کرد: این مسابقات در سالن‌های ورزشی ۹ دی مجموعه حمزه سیدالشهدا، سالن ورزشی ناحیه مقاومت بسیج، سالن امام خامنه‌ای مجموعه ورزشی انقلاب و سالن ورزشی دانشگاه علوم پایه دامغان برگزار شد. 

فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: ششمین المپیاد پایگاه‌های استعدادیابی سازمان بسیج کشور در بخش خواهران نیز در هفت رشته ورزشی با شرکت ۷۵۰ ورزشکار از سوم شهریور به مدت ۴ روز به میزبانی دامغان برگزار خواهد شد.

شهرستان دامغان دارای ۱۸ قشر، ۱۰۵ پایگاه بسیج و ۳۰ هزار بسیجی سازمان یافته است.

این شهرستان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان و بیش از ۹۴ هزار نفر جمعیت دارد.

۹۸۵۶/۷۴۰۸

اخبار مرتبط