رشد ۱۴ درصدی پرونده‌های مختومه در شعب بدوی دیوان عدالت اداری
دیوان عدالت اداری

تهران- ایرنا- دیوان عدالت اداری اعلام کرد که پرونده‌های مختومه شعب بدوی دیوان عدالت اداری از فرورین تا پایان تیر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴ درصد افزایش داشته است.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دیوان عدالت اداری، براساس گزارش اداره کل برنامه ریزی و بودجه دیوان عدالت اداری، آمار عملکرد دیوان در ۴ ماهه اول سال جاری، در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال قبل به میزان قابل توجهی حائز رشد می باشد.

بر طبق این گزارش، ۴ماهه اول سال جاری در شعب بدوی تعداد ۴۹ هزار و ۸۳۱ پرونده وارد شده است و در همین مدت زمان در سال گذشته تعداد ۴۳ هزار و ۷۳۱ پرونده وارد شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳/۹ درصد افزایش ورودی داشته است.

بر این اساس در ۴ ماه اول سال جاری تعداد ۵۴ هزار و ۳۵۴ پرونده در شعب بدوی مختومه گردید که این رقم در مدت مشابه سال قبل تعداد ۴۷ هزار و ۵۳۷ پرونده بود که ۱۴/۳ درصد افزایش مختومه داشته ایم.

با توجه به آمار موجود، مانده پرونده های پایان دوره تیرماه در سال جاری تعداد ۸۰ هزار و ۴۴ پرونده در شعب بدوی می باشد که در مدت مشابه سال ۹۷ این رقم تعداد ۹۱ هزار و ۷۰۴ پرونده بود که شاهد کاهش ۱۲/۷ درصدی موجودی شعب بدوی می‌باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =