افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۵۰ طرح گمیشان در هفته دولت

گرگان - ایرنا - در دومین روز از هفته دولت، ۲۵۰ پروژه عمرانی اقتصادی و اشتغالزای شهرستان گمیشان با صرف اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

استاندار گلستان روز یکشنبه در مراسم متمرکز بهره برداری از این طرح ها با اشاره به تلاش دولت برای تقویت اشتغال و رفع بیکاری در این استان گفت: راهکار کاهش آسیب‌های اجتماعی توجه به ایجاد فرصت های شغلی جدید در منطقه با بهره گیری از ظرفیت های موجود است.

هادی حق‌شناس اظهار داشت: دستگاه ها باید تلاش کنند بسترهای لازم برای توسعه صنایع مولد و اشتغال را فراهم کرده و جذب سرمایه گذاران و حمایت مالی و بانکی برای رفع بیکاری را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۲۷۲ میلیارد ریال پروژه در گمیشان گفت: در هفته دولت امسال یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال پروژه در گلستان به بهره برداری رسیده که نسبت به سال گذشته ۴ برابر افزایش یافته است.

استاندار همچنین از مهیا شدن شرایط لازم برای ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی گمیشان خبر داد و افزود: عملیات اجرایی ساخت این مرکز درمانی با مجموع اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان شهریور ماه امسال آغاز می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =