۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۰
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83450756
۴ نفر

برچسب‌ها

۳۵ کیلوگرم شیشه در اهواز کشف شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: باند قاچاقچیان موادمخدر صنعتی در اهواز منهدم و ۳۵ کیلوگرم شیشه در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از کانال خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده بیان کرد: در راستای اجرای طرح برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان با تلاش اطلاعاتی از فعالیت اعضای باند فروشندگان مواد مخدر صنعتی در شهرستان اهواز، که از مرزهای شرقی کشور مواد را تهیه و وارد کرده بودند مطلع و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبت شبانه روزی، منازل و مخفیگاه اعضای باند پنج نفره توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی،ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر خوزستان در چند عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۳۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به اینکه در این رابطه پنج نفر عضو باند مواد مخدر دستگیر و تحویل مرجع قضایی داده شدند، بیان کرد:نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی با سوداگران مرگ و مخلان امنیت به شدت برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

پیش از این نیز در ۳۱ مرداد امسال فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۵۸ کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه و هرویین در شهرستان هندیجان در جنوب خوزستان خبر داده بود.

۹۵۹۴ / ۶۰۳۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =