جانباز شیمیایی اهل شهرری به یاران شهیدش پیوست

شهرری- ایرنا- «سرهنگ سعید ادیبی» جانباز شیمیایی اهل شهرری و معاون سابق اجرایی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران پس از تحمل ۳۶ سال رنج جانبازی به یاران شهیدش پیوست.

به گزارش ایرنا، «سرهنگ سعید ادیبی» معاون اجرایی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران و جانباز شیمیایی هشت سال دوران دفاع مقدس، شب گذشته (دوم شهریورماه) دار فانی را وداع گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

سعید ادیبی که فرماندهی سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم (ع) را نیز در کارنامه خود دارد از خادمین بازسازی سامرا بود. او در سال ۱۳۶۲ در عملیات خیبر بر اثر حمله شیمیایی رژیم بعث عراق به درجه جانبازی رسید و بعد از تحمل ۳۶ سال رنج جانبازی شب گذشته درگذشت.

مراسم تشییع پیکر سعید ادیبی روز دوشنبه (چهارم شهریور) ساعت ۱۰ صبح از مقابل سپاه حضرت سید الشهدا (ع) واقع در شهر ری آغاز و به سمت حرم حضرت عبدالعظیم (ع) ادامه پیدا خواهد کرد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است. این شهرستان دارای ۲ هزار و ۷۴۷ شهید دوران دفاع مقدس، هفت هزار و ۳۰۰ جانباز و ۴۸۶ آزاده است و ۱۵۵ شهید مدافع حرم در شهرستان ری تقدیم شده است.

۶۰۰۳/۳۲۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =