۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۸
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 83450623
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین شهر برکنار شد

اصفهان-ایرنا- سعید رستمی سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین شهر با تصمیم هیات مدیره باشگاه برکنار شد.

احمدرضا هادی مدیر اجرایی تیم فوتسال هایپر شهر شاهین شهر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این تصمیم با توجه به عدم کسب نتایج مطلوب و دلخواه مورد نظر از سوی هیات مدیره باشگاه در 24 ساعت گذشته اتخاذ شده است.

وی اظهار داشت: جایگزین رستمی، مهدی مصطفوی مربی فعلی این تیم فوتسال است که هدایت آن را در ادمه لیگ برتر عهده دارد و از زحمات سعید رستمی برای این تیم قدردانی می شود که صادقانه برای موفقیت هایپر تلاش کرد.

وی ابراز امیداوری کرد با این تغییرات و همت بازیکنان در ادامه لیگ برتر فوتسال کشور هایپر بتواند نتایج دلخواه خود را کسب نماید.

تیم فوتسال هایپر شهر شاهین شهر در فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته یک کشور توانست در رقابت های نیمه نهایی با نتیجه ۷بر سه سفیر گفتمان تهران را شکست دهد و برای نخستین بار به لیگ برتر فوتسال کشور راه یابد.در فصل جاری لیگ برتر فوتسال کشور بعد از پنج سال اصفهان با تیم های گیتی پسند و هایپر شاهین شهر دو نماینده در این رقابت ها دارد که باعث می شود لیگ برتر فوتسال برای اصفهانی ها داغ تر شود.تیم هایپر شهر شاهین شهر هم اکنون با ۸ امتیاز در رده ۱۲ لیگ ۱۴ تیمی فوتسال کشور قرار دارد و گیتی پسند اصفهان نیزبا ۱۶ امتیاز دوم است.

۸۱۱۴/۶۰۲۶/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =