اعتلای پایگاه های محلی بسیج در دستور کار است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج کشور با تاکید بر این که طرح اعتلای پایگاه های مقاومت محلی بسیج در دستور کار است گفت: این طرح برای دستیابی به منظومه فکری مقام معظم رهبری و نقشه راهی که ایشان ترسیم کرده اند اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی سپاه، سردار سرتیپ پاسدار «غلامرضا سلیمانی» امروز ( یکشنبه) در همایش سالانه استادان و نخبگان بسیجی ، تحقق فرامین مقام معظم رهبری را اصلی ترین رسالت بسیج در گام دوم انقلاب حوزه های علمیه دانست و افزود: برای حضور سازمان یافته جوانان و نوجوانان برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب نیازمند کمک استادان حوزه های علمیه،علمای بسیجی و روحانیون هستیم.

وی با بیان این که مطالبه گری ، پرچم داری و عدالت خواهی در جامعه باید به همت نیروهای انقلاب و بسیجی محقق شود افزود: همه ظرفیتها را در این زمینه بسیج مستضعفان برای همه قشرهای بسیجی آماده می کند.

رئیس سازمان بسیج کشور با تاکید بر این که طرح اعتلای پایگاههای مقاومت محلی بسیج برادران و خواهران در دستور کار است گفت: این طرح برای دستیابی به منظومه فکری مقام معظم رهبری و نقشه راهی که ایشان ترسیم کرده اند اجرا می شود.

سردار سلیمانی گفت: خدمت رسانی، مردم یاری و مردم داری از اهداف سازمان بسیج مستضعفان در بیانیه گام دوم انقلاب است. 

وی افزود: بر همین اساس در سیل اخیر 11 هزارو 500 واحد مسکونی با مسئولیت بسیج مستضعفان و با توافق بنیاد مسکن بر عهده این سازمان قرار گرفت که واحدهای  تعمیری تا پایان شهریور امسال و واحدهای احداثی تا پایان آذر ماه تحویل داده می شود.

رئیس سازمان بسیج کشور با اشاره به اینکه 160 هزار بسیجی در 54 هزار پایگاه بسیج خواهران و برادران، 60 هزار واحد دانش آموزی و 142 هزار واحد سازمانی بسیج در کشور فعال است، گفت: این سازمان 40 هزار طرح محرومیت زدایی را  از سال گذشته همزمان با 40 سالگی انقلاب بر عهده گرفته که 20 هزار طرح آن به بهره برداری رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =