۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۴
کد خبرنگار: 1036
کد خبر: 83450575
۰ نفر

برچسب‌ها

 شش طرح در عباس آباد افتتاح شد

نوشهر- ایرنا - همزمان با دومین روز گرامیداشت هفته دولت ، شش طرح با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان در شهرستان گردشگرپذیر عباس آبادبه بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، فرماندار شهرستان  عباس آباد روز یکشنبه در حاشیه بهره برداری از این طرح ها گفت که  از این میزان اعتبار حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آن صرف ساخت یک باب واحد پذیرایی سنتی بین راهی در  روستای "لنگا " از توابع  بخش مرکزی شده است.

جواد اصلانی افزود : از میزان بقیه اعتبارات،  ۲۵۰ میلیون تومان آن  صرف ساخت و تامین مسکن معلولان در روستای "طالش خیل " ،  حدود ۲۰۰ میلیون تومان برای بهره برداری از ۳ طرح تولیدی گل و گیاه در روستاهای ماشاء الله آباد ، سید محله و حوزه شهری پسنده علیا و حدود ۹۶۰ میلیون تومان هم برای  روکش آسفالت راه روستایی منتهی به حوزه روستایی منطقه "سی بن " از توابع بخش این شهرستان هزینه شده است  .

شهرستان عباس آباد در هفته دولت امسال شاهد بهره برداری از ۲۴ طرح عمرانی ، گردشگری ، بهداشتی ، خدماتی و تولیدی خواهد بود.

این شهرستان با جمعیتی دست کم  ۵۰ هزار نفری غرب مازندران از شمال به دریای خزر ، جنوب به منطقه کلاردشت ، غرب به شهر نشتارود تنکابن و شرق به شهرستان چالوس مشرف است و شغل اصلی مردمان این دیار کشاورزی نظیر پرورش و تولید گل و گیاه ، مرکبات ، برنج ، کیوی ،صنایع دستی ، صید و صیادی است.

۷۰۷۸ / ۱۶۰۲/ ۱۸۹۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =