۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۸
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83450549
۰ نفر
‌اجرای تئاتر «گسل»‌ در مشهد ادامه دارد

مشهد- ایرنا- اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شایعه لغو اجرای تئاتر "گسل" به تهیه کنندگی "امیرحسین رضایی" را در مشهد تکذیب کرد.

اخیرا برخی رسانه ها در فضای مجازی در مطلبی به نقل از یک منبع آگاه مدعی لغو اجرای تئاتر "گسل" در مشهد شده و نوشته بودند که پس از آنکه این نمایش درخواست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی را مبنی بر حذف یک نقش نادیده گرفت، آن نهاد از ادامه اجرای تئاتر جلوگیری کرد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی روز یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: اجرای تئاتر گسل در سالن خورشید مشهد تحت هیچ عنوانی و به هیچوجه  لغو نشده بطوری که این برنامه نمایش به مدت دو هفته اجرا شده است.

محمدرضا محمدی افزود: دست اندرکاران تئاتر گسل بدون اخذ مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به استفاده از یک گروه موسیقی برای اجرای آهنگ در کنار نمایش کرده بودند که این بخش از سوی اداره کل به عنوان تخلف گروه نمایشی به آنها تذکر داده شد.

وی گفت: آنچه از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به گروه تئاتر "گسل" تذکر داده شد، توقف اجرای گروه موسیقی بود لذا این گروه تئاتر اجرای نمایش را متوقف نکردند.

۷۴۸۹/۱۸۵۸

اخبار مرتبط

  • لغو كنسرت در مشهد

    لغو كنسرت در مشهد

    مشهد- ایرنا- معاون هنری اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از لغو مجوز اجرای كنسرت موسیقی…

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =