تقدیر فدراسیون جهانی از ورزشکاران پیوند اعضای ایران

تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی در مراسم اختتامیه مسابقه‌های پیوند اعضا از کاروان ایران به دلیل حضور موفق، تاثیرگذار و کسب مدال های رنگارنگ تقدیر کرد.

در این مراسم که با حضور رییس فدراسیون جهانی و تمامی تیم‌های شرکت کننده در سالن «یوتی لاتا» نیوکاسل برگزار شد، کاروان ورزشی ایران به خاطر تعداد ورزشکاران و مدال‌های به دست آمده مورد تقدیر قرار گرفت و از سوی فدراسیون جهانی لوح تقدیر دریافت کرد.

در پایان این مسابقات کاروان کشورمان با کسب ۲۶ مدال طلا، ۳۵ نقره و ۳۳ برنز در بین ۵۶ کشور شرکت کننده در جایگاه سوم قرار گرفت. در این دوره از رقابت‌ها ۴۷ ورزشکار (۲۵ مرد و ۲۱ زن) از ایران اعزام شدند و ۱۴ عضو دیگر کاروان کشورمان را مسوولان، ‌مربیان و سرپرستان تیم‌ها تشکیل می‌دهند.

کاروان پیوند اعضا ایران در ۱۲ رشته ورزشی بدمینتون، تنیس روی میز، دارت، پتانگ، دوچرخه‌سواری، شنا، بولینگ، اسکواش، دو جاده، دوومیدانی و تیروکمان به مصاف حریفان جهانی خود رفتند.

در دوره قبلی بازی‌ها که در کشور اسپانیا و شهر مالاگا برگزار شد، تیم ایران با ۳۸ ورزشکار، ۱۷ طلا، ۱۸ نقره و ۱۴ برنز  توانسته بود در بین ۴۹ کشور شرکت کننده به مقام یازدهم دست یابد.

بیست و دومین دوره بازی های جهانی پیوند اعضاء با حضور ۲۵۰۰ ورزشکار از ۵۶ کشور جهان در شهر نیوکاسل برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =