۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۱
کد خبرنگار: 1172
کد خبر: 83450406
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از یک تن موادمخدر در زاهدان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: یک تن و ۴۱۰ کیلوگرم موادمخدر دردرگیری ماموران انتظامی با سوداگران مرگ در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ حمیدرضا اکبری روز یکشنبه در اینباره اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان زاهدان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند حرفه‌ای قاچاق موادمخدر را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو اقدام به انتقال مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق استان می کردند، را شناسایی کردند.

وی افزود: اعضای این باند مسلح، شب گذشته با سه دستگاه خودرو پژو ۴۰۵در حال تردد در یکی از محورهای فرعی منتهی به شهر زاهدان شناسایی که به محض ورود به یک منزل در یک روستا ماموران انتظامی با هماهنگی‌های لازم قضایی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی زاهدان گفت: در این عملیات که تیم‌هایی از یگان تکاوری ۱۰۶ و یگان امداد تیم‌های عملیات ویژه زاهدان را همراهی می‌کردند سوداگران مرگ با تنگ شدن عرصه بر خود از محل متواری شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات ضمن دستگیری سه سوداگر مرگ در پاکسازی از منطقه و بازرسی از خودروها در مجموع ۸۶۶ کیلو و ۳۳۰ گرم تریاک، ۵۰۰ کیلو و ۱۶ گرم هروئین، ۱۴ کیلو و ۷۲ گرم حشیش، ۲۹ کیلو و ۸۰۰ گرم سایر مواد مخدر، یک قبضه سلاح کلاش، پنج تیغه خشاب حاوی ۱۲۹ تیر فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری کشف شد.

سرهنگ اکبری خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات بدست آمده تلاش برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه قاچاق موادمخدر ادامه دارد.

۹۹۲۳**۶۰۸۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =