۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۷
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83450336
۰ نفر

برچسب‌ها

پیشرفت‌های کنونی کشور مرهون همراهی و پشتیبانی مردم است

زنجان - فرماندار زنجان گفت: ملت ایران همواره پشتیبان و حامی دولتمردان و مسئولان نظام بوده‌اند و پیشرفت و توسعه به وقوع پیوسته در حوزه‌های گوناگون مرهون همین همراهی‌ و حمایت‌ها است.

رضا عسگری روز یکشنبه در دیدار با مدیران مدارس نواحی یک  و ۲ زنجان افزود: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا گزارش عملکردها در بخش های مختلف برای اقشار مختلف مردم بازگو و اطلاع رسانی شود و از طرفی به دغدغه های شهروندان نیز بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار داشت: معضلات متعددی در بخش‌های مختلف وجود دارد که با توجه به مسائل  اقتصادی بیش از گذشته زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است و در این میان صبوری و همراهی آنان موجب شده است مسئولان با قوت بیشتری مسائل را پیگیری و به دور از حاشیه ها برای رفع موانع تلاش کنند.

عسگری اضافه کرد: کشورمان طی چهار دهه گذشته در مقاطع مختلف فراز و فرودهایی داشته است و ملت ایران همواره در سختی ها و شرایط حساس حضوری بهنگام و موثر داشته اند و در مواقعی نیز با جان و مال خود با سیاست های نظام حرکت کرده اند که  این موارد را در هشت سال دفاع مقدس و یا حتی سیل اخیر شاهد بودیم.

فرماندار زنجان ادامه داد: امروز نظام اسلامی به برکت ایثارگری‌های فراوان جوانان، در جهان جایگاه ویژه کسب کرده است که حتی با وجود تحریم ها و شرایط نامطلوب اقتصادی به پیشرفت های مختلف و کم نظیری دست یافته است.

وی اضافه کرد: این استان در ابتدای انقلاب یک شهر دارای شبکه گاز رسانی نداشت که امروز و با کارهای انجام شده ۱۰۰ درصد شهرهای استان و بالغ بر ۹۰ درصد روستاها از نعمت گاز بهره مند هستند و در حوزه بهداشتی نیز با تربیت نیروهای متخصص و دستیابی به دانش و فنون لازم شمار مرگ و میرها کاهش یافته و در واقع دسترسی عموم به خدمات بهداشتی بیش از گذشته تسهیل شده است.

عسگری افزود: طی ۴۰ سال گذشته بسیاری از بیماری‌های عفونی در کشورمان ریشه کن و در دورترین مناطق روستایی نیز خانه بهداشت با هدف ارائه خدمات بهینه به مردم ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه دشمنان به ویژه آمریکا از توانمندی و پیشرفت های ایران در هراس است، گفت: در شرایط کنونی دشمنان به ویژه آمریکا تمامی ظرفیت های خود را برای تضعیف نظام اسلامی به کار گرفته است که این مهم به دلیل قرار گیری جایگاه ویژه کشورمان در جهان و اثرگذاری آن است و به یقین جهش و مسیر رو به رشد پیش روی کشور با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.

این مسئول ادامه داد: همدلی، وحدت و انسجام رمز غلبه بر مشکلات و توطئه های مختلف دشمنان و رسیدن به اهداف ترسیم  شده است.  

فرماندار زنجان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب نیز گفت: در این بیانیه یک هدفگذاری بزرگ مبنی بر تمدن ساز شدن کشورمان در دنیای کنونی وجود دارد که برای رسیدن به این هدف مهم باید از تمامی ظرفیت های موجود استفاده کرد.
وی اضافه کرد: برای تمدن سازی نیروی انسانی اهمیت دارد و در تربیت این نیروها علاوه بر دستگاه‌های فرهنگی، خانواده ها نیز نقش مهم و بارزی بر عهده دارند.

۹۶۴۶/۶۰۸۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =