۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 83450272
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت تولیدی در شرایط کنونی جهاد واقعی است

زنجان - ایرنا - دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: در شرایط خاص اقتصادی کنونی فعالیت در زمینه تولیدی جهاد واقعی است و باید قدردان تولید کنندگان باشیم.

سعید محمدی دوست روز یکشنبه در بازدید از شرکت صنعتی لایی ساز با ارزشمند و با اهمیت خواندن فعالیت سرمایه گذاران، خاطرنشان کرد: سرمایه گذاران و تولید کنندگان افرادی تلاشگر و موثر هستند که بدون نیاز شخصی و در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان این مرزو بوم قدم بر می دارند.

وی خاطرنشان کرد: فعالان اقتصادی استان با انتقال مرودات مالی خود از پایتخت به مرکز استان، می توانند در رشد رتبه بانک های استان کمک شایانی کنند و البته این امر در ارائه خدمات بهتر و وسیع تر سیستم بانکی در استان تاثیر به سزایی خواهد داشت.

مدیر شعب بانک سپه منطقه زنجان با اشاره به افزایش منابع مالی و انسانی بانک سپه بعد از ادغام با چند بانک دیگر، افزود: مدیریت شعب بانک سپه استان با تمام توان و امکانات در اختیار خود در خدمت تولیدکنندگان و رونق تولید است و خواهد بود.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان  رد بخش دیگری از سخنان خود گفت: سال گذشته در مجموع ۶۵ هزار و ۸۷۶ میلیارد ریال تسهیلات از سوی شبکه بانکی این استان به متقاضیان در بخش های مختلف پرداخت شد که در مقایسه با سال ۹۶، حدود ۳۸ درصد رشد داشت.

شرکت صنعتی لایی ساز در سال ۱۳۶۹ در زمینی به مساحت یکصد هزار مترمربع با زیربنای مفید ۲۵ هزار مترمربع به بهره‌برداری رسید.

این شرکت به‌ عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ منسوجات نبافته در خاورمیانه، با ظرفیت تولید سالانه ۱۴ هزار تن انواع محصولات ترموباندینگ، لایی چسب، لایی اسپری، لایی سوزنی و لایی کوتینگ به فعالیت می‌پردازد و در زمینه صادرات به کشور های همسایه نیز فعال است.

۳۰۸۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =