۶ پروژه خدماتی در بیجار به بهره‌برداری رسید
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - همزمان با دومین روز از هفته دولت، ۶ پروژه خدماتی در حوزه برق رسانی شهرستان بیجار با حضور مسئولین و ا قشار مختلف مردم به بهره‌برداری رسید.

پروژه های نیرو رسانی به روستای خیرآباد، نیرو رسانی به روستای علی سرخ، احداث ۲۷۰۰ متر خط نفوذی روستای قشلاق نوروز، احداث ۹۴۰ متر خط نفوذی روستای ندری، احداث ۵۶۰ دستگاه چراغ روستایی و تک خوانی انشعابات روستایی با اعتباری بیش از ۲۲ هزار و ۴۸۷ میلیون ریال روز یکشنبه در شهرستان بیجار به بهره برداری رسید.

اجرای پروژه های نیرو رسانی به روستاهای خیرآباد و علی سرخ از محل اعتبارات داخلی توزیع برق شهرستان با اعتباری بیش از ۶ هزار و ۱۱۱ میلیون هزار ریال، پروژه خط نفوذی روستاهای قشلاق نوروز و روستای ندری با اعتباری بیش از پنج هزار میلیون ریال از محل اعتبارات استانی، پروژه ۵۶۰ دستگاه چراغ روستایی با اعتباری بیش از سه هزار و ۴۹۶ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و پروژه تک خوانی انشعابات روستایی با اعتباری بیش از هفت هزار و ۸۷۴ میلیون ریال از محل درآمدهای عوارض برق اجرا شدهاند.

هفته دولت امسال ۲۶ طرح در قالب ۴۰ پروژه با اعتبار ۲۱۰ میلیارد ریال در حوزه های اقتصادی و عمرانی و گاز کشی و خیابان کشی و تک خوانی برق و برق رسانی به واحدهای صنعتی و روستاها و یک باب مدرسه و جابجایی روستای قورت دره در شهرستان بیجار به بهره برداری می‌رسد.

با انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، از دوم تا هشتم شهریور به هفته دولت نامگذاری شده است.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار با پنج شهر در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

۹۹۴۳/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =