۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۹
کد خبرنگار: 1186
کد خبر: 83450165
۰ نفر

برچسب‌ها

کلنگ ساخت ۲ خانه بهداشت در دلگان به زمین زده شد

زاهدان- ایرنا- کلنگ ساخت ۲ خانه بهداشت هر کدام با زیربنای ۹۰ مترمربع به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان در مراسمی با حضور فرماندار و شماری از مسئولان به مناسبت هفته دولت در شهرستان دلگان به زمین زده شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دلگان درحاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: این ۲ خانه بهداشت جمعا با زیر بنای ۱۸۰ مترمربع در روستاهای کلانظهور و چاه یارمحمد حسین‌آباد برزمین زده شد.

اردشیر رحیمی افزود: باتوجه به اینکه روستای چاه یارمحمد در حاشیه شهر گلمورتی واقع شده و از روستاهای تازه تاسیس شهرستان دلگان است که براساس نیاز اهالی این روستا ساخت نخستین خانه بهداشت به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان از محل منابع اعتبارات حاشیه شهر کلنگ‌زنی شد.

وی عنوان کرد: دومین کلنگ ساخت خانه بهداشت در روستای کلانظهور دلگان نیز به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان و بازیر بنای  ۹۰ مترمربع از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برزمین زده شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دلگان تصریح کرد: از آنجایی که قرار استاین ۲ خانه بهداشت ۲ هزار نفر ازروستائیان را زیرپوشش قرار دهند انتظار داریم تا یکسال آینده این دوخانه بهداشت به بهره برداری برسند.

وی همچنین از کلنگ زنی دوخانه بهداشت دیگر در دلگان خبر دادو گفت: به مناسبت هفته دولت ۲ پروژه دیگر نیز در روستای آذرآباد و همچنین اسفند ۲ کلنگ زنی خواهد شد.

۹۹۴۱ **۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =