۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۴
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 83450161
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ طرح برق رسانی در بروجرد به بهره برداری رسید

بروجرد - ایرنا - مدیرامور توزیع برق بروجرد گفت: در دومین روز از هفته دولت ۶ طرح برق رسانی در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمد علی خسروی روز یکشنبه در آیین افتتاح این طرح ها در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اجرای این طرحها در مجموع ۹۶۳ میلیون تومان اعتبار هزینه و زمینه اشتغال ۶ جوینده کار فراهم شده است.

  وی اظهار داشت: این طرحها شامل احداث ۲۱۰ متر کانال بتونی و احداث ۲ فیدر خروجی ۲۰کیلو ولت به طول ۱۶۰متر به منظور افزایش ظرفیت پست ۶۳کیلو ولت شهرک صنعتی بروجرد از ۱۵به ۳۰مگاولت آمپر می باشد.

خسروی افزود: احداث یک هزارو ۴۵۰ متر شبکه روشنایی  معابر در بلوار شهرک صنعتی و مسیر روستای بیچون، احداث شبکه فشار ضعیف هوایی نقاط مختلف شهر و  روستا به طول ۲ کیلومتر احداث ۶۰۰۹ مترخط ۲۰کیلو ولت و نصب یکدستگاه پست هوایی ۵۰کیلو ولت امپر روستای باده از جمله این طرح ها است.

  مدیر امور توزیع برق بروجرد با اشاره به اینکه این شهرستان حدود ۲۲هزار مشترک برق روستایی دارد، بیان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی ۱۰۰ درصد روستاهای بروجرد با جمعیتی حدود ۹۵ هزارتن از نعمت برق برخوردار هستند.

به گزارش ایرنا، درآیین بهره برداری و افتتاح این طرح ها معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد و جمعی از مسئولان شهرستانی حضور داشتند.
شهرستان بروجرد دارای ۱۴۲ هزارمشترک برق صنعتی و خانگی است.
۷۲۷۳/۶۰۵۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =