۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۱
کد خبرنگار: 1766
کد خبر: 83450104
۰ نفر
مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم رشد تمدید شد

تهران- ایرنا- مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی فیلم رشد تا ۱۵ شهریور تمدید شد.

به گزارش روز یکشنبه آموزش و پرورش، مهلت دریافت آثار بین‌الملل جشنواره فیلم رشد به اتمام رسیده، اما نظر به تماس‌های مکرر و درخواست‌های فیلم سازان و هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در چهل و نهمین جشـنواره بین‌المللی فیلم رشد، مهلت ارسال فیلم صرفاً برای هنرمندان داخلی تا پانزدهم شهریورماه ۱۳۹۸ تمدید شده است. فیلم‌سازان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره می‌توانند فرم الکترونیکی فراخوان را از طریق نشانی festival.roshd.ir تکمیل و کد رهگیری دریافت کنند.

فیلم‌سازان فقط تا قبل از پایان مهلت تمدید شده فرصت دارند یک نسخه از فیلم خود را بر روی لوح فشرده‌ به همراه کد رهگیری دریافتی، از طریق پست و یا به صورت حضوری به نشانی: تهران ـ خیابان ایرانشهر شمالی ـ پلاک ۲۷۰ ـ سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ـ دبیرخانه جشنواره فیلم رشد ارسال و یا به صورت حضوری تحویل دهند.

 آثاری که به هر دلیل بعد از این تاریخ به دبیرخانه مربوطه تحویل داده شوند، مورد ارزیابی قرار نمی گیرد.

چهل و نهمین جشنواره بین الملل فیلم رشد از ۲۴ آبان تا اول آذرماه سال جاری برگزار می شود. فیلم سازان در بخش های داستانی بلند، داستانی کوتاه، پویانمایی بلند، پویانمایی کوتاه، مستند بلند، مستند کوتاه و مستند علمی آموزشی در این جشنواره به رقابت می پردازند. بخش دیگر جشنواره نیز رقابت میان دانش آموزان و معلمان فیلم ساز است که جدا از بخش بین الملل برگزار می شود. 

جشنواره بین المللی فیلم‌های آموزشی «رشد» قدیمی ترین جشنواره فیلم در ایران و جشنواره‌ای تخصصی است که با مدیریت وزارت آموزش و پرورش و اهتمام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، هر سال با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم های برتر آموزشی و تربیتی، برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =