۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83450100
۰ نفر

برچسب‌ها

سه تن در سوانح جاده ای همدان جان باختند

همدان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان همدان گفت: سه تن در سوانح رانندگی آزاد راه همدان - ساوه و جاده اسدآباد - سنقر جان خود را از دست دادند.

سرهنگ رضا عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: شامگاه شنبه یک دستگاه سواری پژو پارس در کیلومتر ۲۷ آزاد راه همدان - تهران با پهلوی سمت راست به پشت کامیون ایسوزو برخورد کرد.

وی اضافه کرد: در این حادثه سرنشینان جلو این خودرو شامل مادر و فرزند چهار ساله ای که در بغل داشت در دم جان باختند اما به راننده آسیبی وارد نشد.

رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: سرعت غیر مجاز و بی توجهی به جلو و در مجموع عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد عامل بروز این حادثه رانندگی بوده است.

سرهنگ عزیزی یادآوری کرد: عصر روز گذشته نیز یک دستگاه سواری تک سرنشین در جاده اسدآباد سنقر در حال تردد بود که به علت سرعت غیرمجاز و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه در دره ۲۰۰ متری سقوط کرد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه راننده از کمربند ایمنی استفاده کرده بود اما به علت واژگونی پراید و غلت خوردن های پی در پی این خودرو، راننده وسیله نقلیه جان خود را از دست داد.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه در چهار ماه نخست سال جاری روند سوانح افزایشی بوده ادامه داد: آمار سوانح در همدان خوب نیست و بیشترین علت بروز سوانح در همدان سرعت غیرمجاز، بی توجهی به جلو و خواب آلودگی است.

۷۵۲۶/۲۰۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =