استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ممنوع است

خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت : مدیران در جریان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس باید بیطرف باشند وحق استفاده از امکانات دولتی را به نفع نامزد خاصی ندارند.

به گزارش ایرنا ،حشمت بهمنی روز یکشنبه در نشست مدیران دولتی در گرامیداشت هفته دولت افزود : در صورت مشاهده و اثبات تخلف با مدیرانی که از امکانات دولتی له و یاعلیه نامزدی استفاده نمایند برخورد جدی می شود.

وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری  مهمترین رویداد سیاسی کشور است  و هدف مهم ما برگزاری انتخابات  سالم ، با شکوه و آبرومندانه است.

 بهمنی با بیان اینکه  این فرمانداری براساس برنامه زمان بندی شده  ابلاغی از سوی وزارت کشور حرکت می کند  افزود : آنچه برای مجریان انتخابات مهم است صیانت از آرای مردم  با برگزاری  انتخابات سالم  است.

به گفته وی ما  تمام حیثیت خود را در گرو برگزاری سالم این انتخابات خواهیم گذاشت و مردم با اطمینان خاطر  نامزد خودرا انتخاب خواهند کرد.

 بهمنی با تاکید بر بی طرفی مدیران دستگاهها ی دولتی  در انتخابات آینده تصریح کرد : دشمنان با تبلیغات منفی به دنبال مایوس کردن مردم هستند لذا رسالت رسانه و فعالان سیاسی  برای تشریح اهمیت و ضرورت مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای سنگین است .

شهرستان های دلفان و سلسله یک حوزه انتخابیه محسوب می شوند و دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است .

۷۲۷۰/۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =