آغاز ثبت‌نام دوره‌های مهندسی فناوری علمی کاربردی از بعدازظهر امروز

تهران- ایرنا- ثبت‌نام برای پذیرش در دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی از بعدازظهر امروز - یکشنبه - آغاز می شود.

فرآیند ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهرماه امسال از بعدازظهر امروز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود و به مدت هشت روز ادامه دارد.
روش گزینش دانشجو    
گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته‌ محل‌های تحصیلی، بر اساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.
داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرند.
ظرفیت باقیمانده در هر کد رشته محل با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد.
سازمان سنجش آموزش کشور به این داوطلبان پیشنهاد کرد نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود اقدام کنند.
با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است با استفاده از کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان و پرداخت مبلغ ۳۴ هزار تومان به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری اقدام کنند.
دانشجویان سال آخر دوره کاردانی که حداکثر تا ۳۱ شهریورماه موفق به دریافت مدرک کاردانی می شوند، مجاز به انتخاب کدرشته محل هستند اما چنانچه داوطلبی احتمال می‌دهد که تا پایان شهریورماه سال جاری موفق به دریافت مدرک کاردانی نمی‌شود، ثبت نام نکند.
چنانچه داوطلبی در یکی از کد رشته محل‌های انتخابی پذیرفته شده اما تا پایان شهریورماه موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره کاردانی نشود، قبولی او ملغی و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =