۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۸
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83450025
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره ورزشی کارکنان دولت خلخال برگزار شد

اردبیل _ ایرنا _ همزمان با هفته دولت جشنواره ورزشی کارکنان مرد ادارات ،سازمان‌ها ،نهادها و ارگان‌های خلخال در رشته‌های مختلف ورزشی برگزار شد.

به گزارش ایرنا،در این جشنواره ورزشی که روز یکشنبه به همت اداره ورزش و جوانان خلخال برگزار شد، شرکت‌کنندگان در رشته‌های مختلف ورزش‌های همگانی از جمله ورزش صبحگاهی ،دارت ،طناب‌کشی و رشته‌های دیگر شرکت کردند.

در مسابقات دارت کارکنان که با شرکت ۶۰ نفر در مجموعه ورزشی تختی خلخال برگزار شد، سعید نباتی از  نیروی انتظامی، حسین صفایی از اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی و بهروز آقایی از فرماندهی انتظامی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در مسابقات طناب‌کشی مردان نیز که با شرکت پنج تیم ۱۰ نفره در زمین چمن ورزشگاه تختی برگزار شد، تیم‌های الف و ب فرماندهی انتظامی خلخال با غلبه با حریفان خود به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.

ایوب طالب‌پور ، سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال هم با بیان اینکه سومین جشنواره ورزشی کارکنان دولت خلخال گرامیداشت هفته دولت با هدف ایجاد نشاط و شادابی در بین کارکنان و نهادینه شدن ورزش به عنوان عامل اصلی سلامت و تندرستی برگزار می‌شود، افزود: جشنواره ورزشی کارکنان زن ادارات ،نهادها ،ارگان‌ها و سازمان‌های خلخال نیز فردا در این مکان ورزشی و همین رشته‌ها برگزار خواهد شد.

مسابقه دوچرخه سواری بمناسبت هفته دولت 

همچنین مسابقات دوچرخه‌سواری خلخال گرامیداشت هفته دولت در رشته جاده با دوچرخه کوهستان و به مسافت ۲۰ کیلومتر برگزار شد و  شرکت کنندگان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان سه راهی آبگرم کوثر تا مقابل فرمانداری خلخال را در یک هوای گرم و آفتابی رکاب زدند .

در پایان این مسابقه در رده جوانان رسول برجعلی زاده، رضا انصاری و محمد رضا اسماعیل‌نسب زودتر از سایرین به خط پایان رسیده و به ترتیب عناوین اول تاسوم این مسابقه را کسب کردند.

در رده سنی بزرگسالان نیز تلاش آقایان حامد اثباتی ،سعید خدابخشی و حمید رضا حسینی برای رسیدن به خط پایان بیشتر از دیگران بوده و به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم مسابقه شدند.

در این مسابقه زمان ۳۱ دقیقه ای رسول برجعلی زاده دوچرخه سوار و رکاب زن جوان خلخال در مسافت  کیلومتر جاده با دوچرخه کوهستان به عنوان سریعترین زمان در بین شرکت کنندگان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان  این مسابقه از سوی هیئت داوران اعزامی از مرکز استان اردبیل مسابقه اعلام شد .

مسابقات تیراندازی کارکنان دولت 

مسابقات تیراندازی کارکنان ادارات ،نهادها ،سازمان‌ها وارگان‌های خلخال گرامیداشت هفته دولت با قهرمانی تیم آموزش و پرورش به کارخود پایان داد .

در این مسابقات که با شرکت ۵۰ نفردرقالب ۲۰ تیم و در رشته تیراندازی به اهداف ثابت در دو ماده تفنگ و تپاتنچه در سالن اختصاصی تیراندازی مجموعه ورزشی پوریای ولی خلخال برگزار شد تیراندازان تیم آموزش و پرورش با کسب بیشترین امتیاز درمجموع امتیازات دو رشته مقام اول را کسب و تیم های نفت وگاز و میراث فرهنگی به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

در بخش انفرادی این مسابقات نیز در رشته تفنگ سید عبدالله جعفرزاده از صندوق کارافرینی امید مقام نخست را کسب ، سرهنگ سیدهادی موسوی از فرماندهی انتظامی و قاسم بستانی از اموزش وپرورش به ترتیب در رده های دوم و سوم جای گرفتند .

در بخش انفرادی رشته تپانچه نیز وحید پژوهان از شرکت نفت مقام نخست این مسابقه را کسب ، ناشر رضایی از اموزش و پرورش و محمدجواد اصلانی از شرکت گاز خلخال به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند .

ائین اختتامیه این مسابقات پس از پایان رقابت ۵۰ نفر از کارکنان ادارات ،سازمانها ،ارگان ها و نهادهای اجرایی ،نظامی و انتظامی خلخال در محل برگزاری مسابقه اجرا و از ۶ نفر برتر دو رشته تفنگ وتپانچه با اهدای احکام قهرمانی بهمراه جوایز نقدی تجلیل شد .

با وجود کم رنگ شدن فعالیت بیشتر هیئت های تیراندازی در مناطق مختلف کشور بدلیل افزایش قیمت سلاح و امکانات و تجهیزات مورد نیاز ورزشکاران این رشته مفرح ،تیراندازی در در رشته های مختلف اهداف ثابت و پروازی درخلخال از فعالیت مطلوبی برخوردار و مورد استقال جوانان و بزرگسالان دردو بخش مردان و زنان است .

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

۷۱۱۹/۶۰۱۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =