۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۱
کد خبرنگار: 1781
کد خبر: 83449975
۰ نفر

برچسب‌ها

مروری بر عناوین خبرهای نشریات ۳ شهریور ماه در هرمزگان

بندرعباس-ایرنا- مهمترین عناوین نشریات هرمزگان در روز یکشنبه ۳ شهریور ماه ۹۸ با مطالب متنوعی مرور می شود.

روزنامه صبح ساحل

این روزنامه در صفحه اول خود تیتری با عنوان «کوشای احمدی منطقه ای شبه بشاگرد» به نقل از نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان چاپ کرده است.

روزنامه صبح ساحل همچنین در این صفحه تصویری از فروش و توزیع مرغ به نقل از رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی نوشت: قیمت مرغ کاهش یافت

روزنامه دریا

روزنامه دریا در این شماره خود تیتری با عنوان «ایجاد و توسعه مراکز صنعتی در مناطق روستایی» را به نقل از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان انتخاب کرده است.

روزنامه دریای اندیشه

این روزنامه نیز به مناسبت آغاز هفته دولت، تیتری با عنوان «هفته دولت و محک دولتمردان» و تصویری از افتتاح پروژه های استان هرمزگان توسط استاندار و مسوولان منتشر کرده است.

روزنامه اقتصاد کیش

روزنامه اقتصاد کیش در تیتر اول خود با عنوان «تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان منطقه آزاد کیش و فدراسیون فوتبال ایران»، به امضاء تفاهم نامه بین مظفری و مهدی تاج اشاره کرده است.

هفته نامه ندای جوان

این هفته نامه در صفحه اول تیتر «آتش در خانه های مردم» با گزارشی از دست فروشی بنزین توسط مردم در خیابان های اصلی شهر و نگهداری آن ها در منزل چاپ کرده است.

هفته نامه ندای جزیره

عنوان «گام آهسته و پیوسته دولت اعتدال در اجرای طرح های عمرانی» در تیتر اول این هفته نامه به مناسبت آغاز هفته دولت و نیز تصویری از شهیدان رجایی و باهنر با عنوان «بهره برداری از ۶۲۰ طرح در هرمزگان» منتشر کرده.

۹۹۴۴ /۶۰۴۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =