۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 1278
کد خبر: 83449944
۱ نفر

برچسب‌ها

گازرسانی به ۵۹ روستا و واحد صنعتی استان زنجان در هفته دولت

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از آغاز افتتاح ۵۹ طرح گاز رسانی به روستاها و واحدهای تولیدی، صنعتی استان زنجان به مناسبت هفته دولت خبر داد.

موسی احمدلو روز یکشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با هفته دولت، افتتاح طرح گازرسانی به ۳۱ روستا و ۲۸ واحد تولیدی و صنعتی و عملیات اجرایی گازرسانی به ۲ روستای دیگر استان آغاز شده است.
وی اظهار داشت: برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی این طرح ها بیش از ۵۶۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال اعتبار هزینه و یا اختصاص یافته است.
احمدلو با اشاره به افتتاح ۳۱ طرح گازرسانی روستایی و بهره مندی چهار هزار و ۱۷۷ خانوار از این نعمت در هفته دولت گفت: با این اقدام، شمار روستاهای بهره مند از گاز طبیعی استان به ۵۶۴ روستا افزایش می یابد.
وی تعداد کل روستاهای استان زنجان را ۹۱۰ روستا بیان کرد و یادآورشد: با صرف ۴۹۸ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال اعتبار برای گازرسانی به روستاهای قابل افتتاح در هفته دولت؛ درصد برخورداری گاز طبیعی در بخش روستایی استان از ۸۲.۷ درصد به ۸۴.۶ درصد   افزایش می یابد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از گازرسانی به ۲۸ واحد صنعتی با صرف هزینه بیش از ۵۵ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال اعتبار در این هفته خبر داد و گفت: با این اقدام، مجموع واحدهای صنعتی و تولیدی بهره مند از گاز در استان به یک هزار و ۲۱۷ واحد می رسد.
احمدلو، آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۲ روستای شهرستان طارم را از دیگر اقدامات شرکت گاز زنجان در هفته دولت عنوان و تصریح کرد: با اختصاص ۶ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال اعتبار گاز ۵۷ خانوار روستایی دیگر در استان تامین خواهد شد.
وی با بیان اینکه خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی به منظور محرومیت زدایی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری همواره سرلوحه تمامی برنامه های شرکت گاز زنجان بوده است؛ افزود: با تلاش کارکنان این شرکت در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و با افتتاح های هفته دولت ۸۴.۶ درصد جمعیت روستایی و در مجموع ۹۴۰۴ درصد خانوارهای شهری و روستایی استان زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

۶۰۸۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =