۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۸
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83449903
۰ نفر

برچسب‌ها

سجاد افشاریان به کارگردانی تئاتر باز می‌گردد

تهران- ایرنا- سجاد افشاریان پس از ۵ سال دوری از کارگردانی تئاتر با نمایش «هرکسی یا روز میمیرد یا شب؛ من شبانه روز» از ٢٤ شهریور در پردیس شهرزاد به این عرصه بازمی‌گردد.

به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، سجاد افشاریان بعد از گذشت پنج سال دوری از عرصه کارگردانی، تازه ترین اثر نمایشی اش را با عنوان هرکسی یا روز میمیرد یا شب؛ من شبانه روز از ٢٤ شهریور ماه سال جاری در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد برد.

این نمایش پس از ٣ ماه تمرین با بازیگران جوان به صحنه خواهد رفت و پیش خرید بلیت های این اثر نمایش از تاریخ امروز سوم شهریورماه برای علاقه مندان در سایت ایران کنسرت آغاز شده است.

تبارشناسی‌دروغ‌ و تنهایی‌،‌ ننه‌دلاور بیرون‌ پشت‌در، می سی‌سی‌پی‌ نشسته‌می‌میرد، شرقی‌غمگین‌ از جمله نمایش هایی است که سجاد افشاریان پیش از این در مقام بازیگر و کارگردان در آن ها حضور داشته است.

تمامی بازیگران این نمایش از میان چهره های جوان حوزه تئاتر انتخاب شده اند و همانند کارهای قبلی افشاریان پر پرسوناژ است.

سجادافشاریان، مرتضی درویش زاده، نیکـو بستانــی، محمد لاریان، گیلدا ویشکی، امید سعیدی، سهیل کرمیـار،نیمـا خطیب شاد، علی مشایخـی، وحیـد حبیبیـان،  ثمیـن داروغه، پریسا طهماسب، ارمغان خانمحمدی، کیمیـا فیضـی، نستـرن نعمتی، هانـی صادقـی، منصوره بنی احمد، نگـــار قربانـــی‌، اشکان غلامی، دیانا حق شناس‌، رضا ارژنگ، محمد رحمانیان، علی یوسفی، ستوده میرخلف زاده بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

همچنین نیکان ابراهیمی در بخش موسیقی، ندا نصر در بخش لباس و مسعود رنجبر شیرازی در بخش نور و صدا به عنوان طراح با پروژه همکاری می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =