۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۳
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 83449899
۰ نفر
ارتش ایران مستقل ترین نیروی نظامی در جهان است

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقل ترین نیروی نظامی در جهان است.

آیت الله سید احمد علم الهدی روز یکشنبه در هفدهمین همایش تجلیل از کارکنان نیروی زمینی ارتش در مشهد افزود: این ارتش مقدس نیرویی است که فرماندهی آن با حجت خدا یعنی فرماندهی کل قواست، این فرماندهی از ناحیه معنویت و اتصال به حضرت امام زمان (عج) صورت می گیرد.
وی اظهار داشت: پنتاگون اگر قوی ترین ارتش جهان است اما اسیرترین جریان و قدرت نظامی اسیر دست صهیونیستهاست که حتی برای ملت آمریکا نیز خدمت نمی کند.

امام جمعه مشهد ارتش ایران را سپاه امام زمان (عج) خواند و گفت: این سپاه و نیرو در زمان ظهور حضرت ولی عصر (عج) تشکیل نمی شود بلکه قبل از ظهور و برای تامین وسایل و اسباب ظهور تشکیل می شود و  امروز نگاه همه مسلمانان در سراسر جهان به ارتش ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان رزمندگان بدر، احد و احزاب است.

وی افزود: ارتش هر روز یک پرده جدید از فناوری را بالا می زند که رونمایی از سامانه جدید موشکی باور نمونه ای از آن است.

آیت الله علم الهدی اظهار داشت: ۲ سال است که می خواستیم از روس ها اس ۳۰۰  بگیریم اما آنها به خاطر تعامل منافقانه ای که  با آمریکایی ها داشتند این سامانه را به ما ندادند اما در مدت کمتر از دو سال سامانه پیشرفته تر از اس ۳۰۰ را ساختیم آن هم در شرایطی که کم ترین امکانات را نیز دریافت نمی کردیم و با اتکا به امکانات داخلی به این سامانه پیشرفته دست پیدا کردیم که موجب حیرت دنیا شده است.

وی این موفقیت ها را نتیجه لطف غیبی خداوند دانست و گفت: ارتش مرزبان ایران به عنوان قبه الاسلام است و این بهترین درجه و مقام برای این ارتش مقدس است.
در این همایش از ۳۵۰ نفر از کارکنان ممتاز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از واحدهای مختلف این نیرو در سراسر کشور قدردانی شد.
این همایش که با حضور ۱۵۰۰ نفر از کارکنان ممتاز نزاجا و خانواده های آنان از دیروز در مشهد آغاز شده است مدت پنج روز ادامه دارد. 

۳۲۲۱/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =