۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۱۷
کد خبرنگار: 2723
کد خبر: 83449804
۰ نفر

برچسب‌ها

خروج از تحریم با مدیریت جهادی ممکن است

تبریز - ایرنا - نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ایران‌هراسی دشمنان گفت: مدیریت جهادی تنها راه برون‌رفت از تحریم‌های اقتصادی است.

به گزارش یکشنبه ایرنا، آیت الله محسن مجتهد شبستری در همایش «تبیین جایگاه ولایت فقیه در اسلام» در سپاه عاشورا افزود: تنها کسانی می توانند مدیریت جهادی کنند که دارای تعهد و روح انقلابی باشند و رهنمودهای امامین انقلاب را سرلوحه اعمال خود قرار دهند.
وی اظهار داشت: عده ای خیال می کنند با مذاکره با کسانی که عامل تحریم اقتصادی هستند، می توانند راه برون رفت از وضع فعلی را پیدا کنند، در حالیکه دشمنان نشان داده اند به پیمان و معاهده خود هم پایبند نیستند.
عضو مجلس خبرگان رهبری بر لزوم تلاش فراگیر برای تقویت جایگاه ولایت فقیه در جامعه تاکید کرد و گفت: به علت اینکه ولایت فقیه دژ محکمی در مقابل زیاده خواهی و زورگویی استکبار جهانی است، دشمنان در صدد تضعیف ولایت فقیه هستند.
آیت الله مجتهد شبستری اضافه کرد: تنها ولایت فقیه است که می تواند با صلابت وصف ناشدنی و با اتکا به اقتدار معنوی ناشی از ولات حضرات معصومین، مقتدرانه مقابل استکبار جهانی بایستد.
وی همچنین سپاه پاسداران را یکی از بازوان پرتوان ولایت فقیه خواند و تصریح کرد: سپاه هراسی رسانه های استکبار ریشه در انتساب سپاه به ولایت فقیه دارد.

۵۱۸/۶۱۲۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =