۷۴ طرح عمرانی هفته دولت در نور افتتاح می‌شود

نوشهر - ایرنا - فرماندار شهرستان نور گفت که ۷۴ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد و ۸۷۴ میلیون تومان در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

علی شادمان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از این تعداد ۳۸ طرح در حوزه برق‌رسانی، ۵طرح مربوط به حوزه آب و فاضلاب، ۵ طرح در حوزه مخابراتی ومابقی  در بخش بهزیستی و  طرح های هادی  است.

وی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این ۷۴ طرح برای ۲۹۵ نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد می شود.

شادمان همچنین  از کلنگ زنی ۶ طرح با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در این هفته خبر داد و افزود: عملیات اجرایی پروژه مهم شهری و ساخت کارگاه آموزشی و ۲ مدرسه روستایی در بخش چمستان نور از جمله این طرح ها هستند.

وی اظهار داشت: در این هفته طرح افزایش کیفیت و فشار آب شهر ۱۰ هزار نفری رویان با اعتبار ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان ، بهره برداری از طرح های ۱۶ روستای بخش بلده با اعتبار شش میلیارد تومان و بهره برداری از ۳۸ طرح برق رسانی با اعتبار ۲ میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

فرماندار نور همچنین آئین غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه ، ارائه عملکرد دولت از تریبون نماز جمعه ، قدردانی از کارمندان نمونه و دیدار با خانواده های شاهد بویژه خانواده شهدای کارمند را از جمله برنامه های هفته دولت این شهرستان اعلام کرد. 

دوم تا هشتم شهریور ماه به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است. 

/۱۲۹۵/ ۱۶۰۲/۱۸۹۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =