۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۸:۲۵
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83449719
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره مندی ۳۳ هزار نفر روز از خدمات مراکز اسکان فرهنگیان البرز 

کرج - ایرنا - بیش از ۳۳ هزار نفر روز از خدمات مراکز اسکان فرهنگیان البرز در تعطیلات تابستان امسال بهره مند شدند.

ستاد اسکان تابستانه فرهنگیان با رویکرد تکریمی از ۲۸ خرداد ماه ۹۸ در این استان آغاز به کار کرد.
خانه های معلم و باشگاه پیشکسوتان البرز در طول سال آماده خدمت به مسافران فرهنگی و آزاد با هزینه بسیار پایین نسبت به مراکز اسکان خصوصی می باشد.
معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز در این زمینه گفت: امسال در البرز برای ساماندهی مسافران، ۶ ستاد مرکزی تشکیل شده است تا فرهنگیان فرهیخته از سراسر کشور بتوانند از اسکان های تابستانی در این استان استفاده کنند.
مراد مالمیر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با اشاره به اینکه شعار اسکان فرهنگیان درالبرز خدمات کیفی می باشد، تصریح کرد: در سطح استان ۱۷ آموزشگاه با ۱۲۸ کلاس که ۶۵ کلاس آن از نوع ویژه و ۶۳ کلاس از نوع الف می باشد، آماده پذیرش ازمهمانان تابستانی شده است.
وی خاطرنشان کرد:  ۱۱ خانه معلم و باشگاه پیشکسوتان نیز برای اسکان تابستانی مسافران در البرز آماده شد که در آن به ۲ هزار و ۲۹۲ نفر روز خدمات دهی شد.
وی بیان داشت: ۴ هزار و ۱۴۰ خانوار از مراکز اسکان فرهنگیان البرز استفاده کردند.

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۶۰ نفر عوامل اجرایی ستاد اسکان تابستانی فرهنگیان در البرز را تشکیل می دهد که برای خدمت شایسته به مسافران تحت پوشش دوره های آموزشی - مهارتی قرار گرفته اند.

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز ادامه داد : مراکز اسکان تابستانه فرهنگیان تا ۲۵ شهریور ماه  همچنان پذیرش و اسکان مسافران را در این استان بر عهده دارد.

وی اضافه کرد: در تابستان سال گذشته ۶ هزار و ۴۵۷ خانواده از مراکز اسکان تابستانی آموزش و پرورش البرز استفاده کردند.

مالمیر با اشاره به اینکه آموزش و پرورش البرز در سال گذشته در بخش اسکان مسافران و خدمات دهی به آنان در ردیف ۵ استان برتر کشور قرار داشته است، عنوان کرد: خانه های معلم البرز به صورت شبانه روزی فعال است تا به مسافران خدمات لازم را ارائه دهند.
وی اظهار داشت: فرهنگیانی که قصد سفر به استان البرز را دارند با مراجعه به سامانه مهمانان فرهنگی به آدرس اینترنتی http://eskan.medu.ir/ می توانند نسبت به رزرو محل اسکان اقدام کنند.
این مسئول  تاکید کرد: پایگاه مرکزی پذیرش واسکان مهمانان تابستانی در استان البرز برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پذیرش می توانند با تلفن های ۰۲۶۳۲۵۰۴۳۲۳ و ۰۲۶۳۴۱۹۷۶۳ تماس بگیرند.

۲۸۱۹/  ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =