۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۵:۰۵
کد خبرنگار: 2969
کد خبر: 83449686
۰ نفر
تاکید معاون وزیرکار برضرورت برنامه ریزی برای حضور در مسابقات جهانی

مسکو - ایرنا - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایران که همراه با تیم اعزامی ایران به مسابقات جهانی مهارت در کازان روسیه حضور دارد، بر ضرورت برنامه ریزی دقیق و زودهنگام برای حضور موثر در رقابت های آینده جهانی مهارت در کشور چین تاکید کرد.

سلیمان پاک سرشت که از سایت مسابقات جهانی مهارت در کازان بازدید می کرد، ضمن بررسی وضعیت تیم اعزامی کشورمان به مسابقات جهانی، حضور نمایندگان کشورمان در این رقابت ها را مطلوب ارزیابی کرد.

وی با اشاره به ضرورت کیفی سازی آموزش های فنی و حرفه ای کشور با استفاده از الگوی مسابقات جهانی پیشنهاد کرد که طرحی برای جلب مشارکت دستگاههای ذیربط آموزشی و بنگاه های اقتصادی کشور برای مدیریت و برنامه ریزی اجرای مسابقات ملی و جهانی تقدیم شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی تهیه و جهت تصویب به دبیرخانه شورا ارائه شود.

در دومین روز از برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات جهانی مهارت در کازان روسیه، سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان ناظر رسمی مسابقات از محل مسابقات و شرایط برگزاری آن بازدید کرد.
تیم اعزامی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این دوره از مسابقات که با حضور 63 کشور و 52 رشته در شهر کازان روسیه در حال برگزاری است، در 12 رشته به رقابت می پردازد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =