هفته دولت بهترین فرصت برای ارزیابی عملکرد مسئولان است

دزفول - ایرنا - امام جمعه شوش هفته دولت را بهترین فرصت برای ارزیابی عملکرد مسئولان دانست و گفت:باید به مسئولان کمک کرد تا نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و نقاط قوت را تقویت کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سیدمحمد امام شنبه در دیدار با فرماندار ، مسئولان و مدیران ادارات شهرستان شوش در نخستین روز از آغاز هفته دولت با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: دولت و مدیران بخش های مختلف خدمات و فعالیت های ارزنده ای داشته اند اما انتطار است این فعالیت ها گسترده تر باشد تا بار مشکلات اقتصادی از روی دوش مردم برداشته شود.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر الگوی خدمت رسانی و ایثار  هستند و مسئولان باید با الگوگیری از این ۲ شهید بزرگوار در مسیر خدمت رسانی به مردم که اولویتی مهم مسئولان است، مجدانه گام بردارند.

امام جمعه شوش گفت: با گذشت نزدیک به چهل سال از نظام جمهوری اسلامی ایران و جابه جایی مسئولان، شهیدان رجایی و باهنر همچنان بها خاطر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به مردم ماندگار شده اند.

وی افزود: باید اقدامات و کارهایی را که برای توسعه کشورخصوصا شهرستان شوش انجام شده قدردان بود اما خادمان نظام باید به مسائل محوری همچون تحقق اقتصاد مقاومتی واشتغال توجه ویژه داشته باشند.

فرماندارشوش نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید رجایی و باهنر گزارشی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در این شهرستان ارایه کرد.

۷۲۸۰/۶۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =