۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۰۳
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83449560
۰ نفر

برچسب‌ها

سپاهان برابر شاهین بردی قابل پیش بینی کسب کرد

بوشهر-ایرنا- مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: براساس پیش‌بینی‌ها می‌توانستیم موقعیت‌هایی زیادی خلق کنیم و به پیروزی دست پیدا کنیم که با محقق شدن این مهم موفق به کسب پیروزی در گام نخست برابر شاهین شدیم.

سعید الهویی شنبه شب پس از برد ۳ بر صفر تیمش در جمع خبرنگاران افزود: سپاهان در برابر شاهین در نیمه اول پنج و در نیمه دوم چهار موقعیت گلزنی داشت که در نیمه دوم توانست مزد این حمله ها را بگیرد.

وی بیان کرد: ما روی ضد حمله‌های تیم شاهین نگران بودیم و با آوردن امید نور افکن سعی کردیم با ضدحمله‌های آنها مقابله کنیم.

الهویی ادامه داد: در نیمه اول نیز موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم ولی با این حال در نیمه دوم توانستیم بر حریف پیروز شویم.

وی افزود: این نخستین گام سپاهان در لیگ برتر است و از نخستین روز تمرین‌ها تنها برای موفقیت در لیگ کار خود را آغاز کردیم.

الهویی اضافه کرد: لیگ ۳۰ هفته ای، جام حذفی و جام باشگاه‌های آسیایی داریم که در هر سه جام برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

وی عنوان کرد: با توجه به شرایط نامطلوب هوا در بوشهر در چنین شرایطی علم کمک می‌کند با مسائل محیطی مقابله کرد که کادر فنی در تمرین‌ها به این موضوع پرداخته بودند و در نوع تمرین‌های طول هفته  سطح آمادگی جسمی بازیکنان کنترل شد تا دچار افت عملکرد نشوند.

الهویی گفت: میانگین سنی تیم سپاهان اصفهان ۲۵.۸ سال است و بازیکنان  خیلی خوبی مانند محبی را داریم.

وی با انتقاد از هواداران شاهین بوشهر گفت: این بازی قرار بود بدون تماشاگر برگزار شود ولی سرمربی از حق خود گذشت تا همین هواداران بازی را از نزدیک ببیند ولی در موقع گرم کردن علیه وی شعارهایی داده شد که ما از این برخورد گله‌مند هستیم.

الهویی افزود: شاهین با حمایت هواداران خود در بازی‌های خانگی می‌توانند نتایج درخشان در لیگ برتر امسال کسب کنند که در این راستا برای آنها در ادامه لیگ آرزوی موفقیت داریم.

سپاهان در  هفته دوم بازی‌ها در خانه به مصاف ماشین سازی تبریز می‌رود.

۷۲۱۲/۶۰۴۷/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =