۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۵۳
کد خبرنگار: 2749
کد خبر: 83449519
۰ نفر

برچسب‌ها

تمام تفکرات و دیدگاه های سیاسی در راستای توسعه لرستان لحاظ می شوند

خرم‌آباد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: باتوجه به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی باید از هر تفکر و دیدگاه سیاسی در راستای توسعه لرستان استفاده کرد.

به گزارش ایرنا محمود ثمینی روز شنبه بمناسبت گرامیداشت هفته دولت در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: تلاش کرده ام در این مدت کوتاه شناخت نسبی با طوایف لرستان پیدا کنم و در این راستا ملاقات هایی هم صورت گرفته است.
وی بیان کرد: در حوزه معاونت اجتماعی بر نشاط اجتماعی هم تاکید می شود و این موضوع را بیشتر دنبال خواهیم کرد.
وی ادامه داد: برگزاری انتخابات سالم در دستور کار است مقدمات تمهیدات لازم اندیشیده شده و در ادامه آنچه برای ما مهم است بی طرفانه بودن فرمانداران، بخشداران و مدیران خواهد بود.
وی اضافه کرد: اگر در روند انتخابات احساس کنیم هرکدام از آنان موضع گیری داشته باشند قطعا تصمیم لازم با نظر استاندار گرفته خواهد شد.
ثمینی ادامه داد: رسانه ها باید در این راستا کمک کنند چراکه به معنای واقعی برای کار و خدمت در این استان حضور داریم و باید برای توسعه استان تلاش کنیم.
وی گفت: باید از هر تفکر و دیدگاه در جهت توسعه استان استفاده کنیم و مردم لرستان نگران نباشند و حتما انتخابات در کمال امنیت و آرامش برگزار می شود.
وی ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی نباید قبل از شروع تبلیغات رسمی، تبلیغات خود را آغاز کنند و در صورت مشاهده برخورد می شوند.
۳۲۱۰/۷۲۷۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =