نمایشگاه دستاوردهای دولت در  چابهار افتتاح شد

چابهار- ایرنا- نمایشگاه دستاوردهای دولت با هدف معرفی عملکرد دستگاههای مختلف اجرایی با حضور مسئولان و قشرهای مختلف مردم در محل موزه محلی شهرستان چابهار افتتاح شد و تا هشتم شهریور برای بازدید عموم دایر است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار در حاشیه مراسم افتتاح این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نمایشگاه ارائه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی و توانمندی اصناف شهرستان همراه با ارائه خدمات عمومی و فروش کالاهای اساسی به شهروندان افتتاح شده و فرصت خوبی برای معرفی فعالیت‌های دولت و ارائه خدمات به مردم است.

کورش محمدی افزود: در این نمایشگاه دستاوردهای دولت بصورت عکس، پوستر، کلیپ و بروشور آماده شده و برخی‌ها نیز فعالیت‌ها را بصورت ماکت و تصویری برای بازیدکنندگان به نمایش می‌گذارند.

وی بیان کرد: در مجموع ۸۹ پروژه آموزشی، عمران شهری، عمران روستایی، بهداشتی، مسکن مددجویان، توسعه برق، کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، آبرسانی، ورزشی، فرهنگی، تامین زیرساخت‌های حاشیه‌نشینی و پروژه‌های صنعتی با اعتبار  ۸۹۵ میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال در هفته دولت آماده افتتاح و بهره برداری و ۱۷ پروژه در حوزه‌های آب، برق و عمران روستایی با اعتبار ۱۹۵ میلیارد و ۶۱۵ میلیون ریال آماده کلنگ‌زنی است.

وی گفت: علاوه بر کلنگ‌زنی و افتتاح طرح‌های مختلف ویژه برنامه‌هایی نظیر غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت و توانمندی‌های اصناف شهرستان چابهار، تجلیل از کارمندان نمونه، دیدار با ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن، سخنرانی مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان قبل از خطبه‌های نماز جمعه، حضور مسئولان و دیدار با قشرهای مختلف مردم روستایی در هفته دولت پیش بینی شده است.

۳۰۴۳**۶۰۸۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =