۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۳
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83449416
۰ نفر

برچسب‌ها

زمین های شهرک صنعتی سلطانیه به متقاضیان واگذار می شود

زنجان - ایرنا - همزمان با هفته دولت زمین های شهرک صنعتی سلطانیه با اعتباری بیش از ۱۳ میلیارد تومان شامل تملک زمین و ایجاد زیرساخت ها واگذار می شود که در این راستا رایزنی های اولیه نیز در راستای اخذ معافیت های مالیاتی برای جذب سرمایه گذار صنایع فولاد در این شهرک نیز انجام گرفته است.

فرماندار سلطانیه  روز شنبه در دیدار با امام جمعه این شهر با اشاره به طرح های شاخص این شهرستان در هفته دولت افزود: بهره برداری از سیلوی ۱۵ هزار تنی با اعتبار چهار میلیارد تومانی، بهره برداری از طرح احداث راه ویر – داش کسن با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان و بهره برداری از یکدستگاه آمبولانس فوریتهای پزشکی با اعتبار ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان از جمله اقدامات است.

حسین رحمانی هزاررود  افزود: القای امید و بالا بردن میزان سرمایه اجتماعی یکی از مهم ترین رسالت های دولتمردان در سطوح مختلف بشمار می رود و در این میان  مدیران شهرستانی باید نسبت به انعکاس گزارش عملکرد ادارات و دستگاه های مربوطه خود، توجه ویژه ای داشته و از تمامی ظرفیت ها در این زمینه بهره کافی ببرند.
وی اضافه کرد: دستاوردهای انقلاب را نباید صرفا به حوزه های عمران و توسعه محدود کرد، بلکه باید بزرگترین ثمره انقلاب را هویت بخشی به ایران اسلامی در عرصه نظام بین الملل و رساندن آن به جایگاه واقعی برشمرد.
رحمانی افزود : هفته دولت فقط مناسبت نمادین نبوده بلکه باید با بازبینی عملکرد یکساله و رصد میزان تحقق برنامه ها همراه شود تا جایی که بتواند نقطه عطفی را در روند پیگیری و انجام امورات و ارائه خدمات به مردم شکل دهد.
فرماندار سلطانیه ادامه داد: براساس بررسی ها و برنامه ریزی های انجام گرفته  طی ایام هفته دولت سال جاری در شهرستان سلطانیه، تعداد ۱۶۱ طرح و برنامه شامل ۸۱ طرح و پروژه قابل افتتاح در زمینه های عمرانی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی با اعتباری بالغ ۲۷ میلیارد تومان و نیز اجرای ۸۰ برنامه فرهنگی انجام می گیرد.
به گفته این مسئول،  ۵۲ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر بیش از ۶ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان در ایام هفته دولت افتتاح و یا کلنگ زنی  می  شود.
وی یادآور  شد: از ۱۲ پروژه درقالب طرح های کشاورزی با اعتباری بالغ بر بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان طی هفته دولت سالجاری در شهرستان سلطانیه بهره برداری خواهد شد.
رحمانی افزود: در ایام هفته دولت تعداد ۲ طرح صنعتی با اعتباری بالغ بر قریب به ۱۴ میلیارد تومان و ۱۵ پروژه خدماتی با اعتباری قریب به ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان سلطانیه بهره برداری قرار خواهند گرفت.
فرماندار سلطانیه گفت: از مجموع برنامه های مدون در راستای بزرگداشت هفته دولت در شهرستان سلطانیه، ۸۰ برنامه فرهنگی شامل گلباران مزار شهدا، دیدار با امام جمعه شهرستان، دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا، برگزاری نمایشگاه، کتابخوانی، مسابقات فرهنگی و غیره اجرا می شود.

شهرستان سلطانیه با ۲ بخش و ۳۰ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری از مرکز استان زنجان قرار دارد.

۹۶۴۶/۸۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =