کاراته‌کاهای دختر شهرداری سمنان در رقابت کشوری خوش درخشیدند

سمنان- ایرنا- سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: تیم کاراته دختران شهرداری سمنان، در رقابت های قهرمانی کشور سبک شوتوکان تن شین کان ۱۲ مدال رنگارنگ کسب کردند.

عباس بابایی عصر شنبه به خبرنگاران در سمنان اظهارداشت: دختران کاراته‌کای شهرداری سمنان در این رقابت‌ها ۱۰ طلا و ۲ نقره از آن خود کردند.

وی بیان کرد: رقابت های قهرمانی کشور سبک شوتوکان تن شین کان روز پنجشنبه سی و یکم مرداد ۹۸ درملارد استان البرز برگزار شد.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها در تمام رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان،بزرگسالان و امید برگزار شد، تصریح کرد: مهدیه فولادیان در رده سنی خردسالان در وزن منفی ۲۵ کیلوگرم، الینا صفاجو در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۴۵ کیلوگرم، سپیده پاکدامن در رده سنی خردسالان در وزن منفی ۲۰ کیلوگرم، ساغر جندقی در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۳۵ کیلوگرم و ستایش صفری در رده سنی بزرگسالان در وزن مثبت ۵۵ کیلوگرم مدال طلای این رقابت‌ها را کسب کردند.

وی ادامه داد: سایدا شاهورانی در رده سنی نونهالان، فاطمه سادات سیادتی در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۳۰ کیلوگرم، ثنا محمدزاده در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۳۵ کیلوگرم، مبینا علیپور در رده سنی نوجوانان در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم و آوا محمدی در رده سنی خردسالان منفی ۳۰ کیلوگرم بر سکوی قهرمانی این رقابت‌ها ایستادند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: ۲ مدال نقره این رقابت‌ها را کوثر جندقی در رده سنی امید و وزن منفی ۶۱ کیلوگرم و آناهیتا جعفری در رده سنی نونهالان و در وزن منفی ۳۰ کیلوگرم به دست آوردند.

۹۸۹۱/۶۱۰۳

اخبار مرتبط