۸۹ پروژه هفته دولت در چابهار آماده افتتاح و بهره‌برداری است

ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: ۸۹ پروژه آموزشی، عمران شهری، عمران روستایی، بهداشتی، مسکن مددجویان، توسعه برق، کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، آبرسانی، ورزشی، فرهنگی، تامین زیرساخت های حاشیه نشینی و پروژه‌های صنعتی با اعتبار  ۸۹۵ میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال آماده افتتاح و بهره‌برداری شده است.

رحمدل بامری در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا و تبریک آغاز هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: علاوه بر افتتاح پروژههای شکل گرفته، تعداد ۱۷ پروژه در حوزه های آب، برق و عمران روستایی با اعتبار ۱۹۵ میلیارد و ۶۱۵ میلیون ریال آماده کلنگ زنی است.

وی افزود: هفته دولت آیینه خدمت صادقانه مسئولین به مردم است و مسئولان در این هفته عملکرد و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در زمینه های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تشریح کنند.

وی بیان کرد: اقدامات دولت در ادوار مختلف همواره دارای فراز و نشیب‌های گسترده ولی قابل توجه و چشمگیر بوده است.

وی ادامه داد: نقش فرهنگ در سازندگی این مرز و بوم و جانفشانی فرزندان این ملت همواره از بزرگ‌ترین بخش تاریخ جمهوری اسلامی است که در این میان شهادت ۲ شخصیت فداکار اسلام، شهیدان رجایی و باهنر فصلی مهم از فلسفه شهادت است و نامگذاری هفته دولت به مناسبت بزرگداشت شهادت این دو بزرگوار برگ زرین جمهوری اسلامی است.

فرماندار چابهار گفت: علاوه بر کلنگ‌زنی و افتتاح طرح‌های مختلف ویژه برنامه‌هایی نظیر غبارروبی گلزار پاک شهدا، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت و توانمندی های اصناف شهرستان چابهار پیش بینی شده است.

تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان، دیدار با ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن، سخنرانی مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان قبل از خطبه‌های نماز جمعه سراسر شهرستان، حضور مسئولان و دیدار با قشرهای مختلف مردم روستایی را از برنامه های هفته دولت در چابهار عنوان کرد.

۳۰۴۳**۶۰۸۱
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =