۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۷
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83449386
۱ نفر

برچسب‌ها

فرصت ۴۸ ساعته ناپولی به «ایکاردی»

تهران- ایرنا- باشگاه ناپولی حتی با وجود ابراز تمایل فیورنتینا به «فرناندو یورنته» با این بازیکن به توافق رسیده است اما براساس گزارش‌ها همچنان به جذب «مائورو ایکاردی» امید داشته و ۴۸ ساعت به وی فرصت داده تا تصمیم نهایی خود را بگیرد.

ناپولی به تازگی «هیروینگ لوزانو» را با ۳۸ میلیون یورو از پی‌اس‌وی آیندهوون خریداری کرده است اما در جستجوی یافتن مهاجمی ششدانگ برای پیوستن به «آرکادیوش میلیک» است.

گزینه اول آنان از ابتدای تابستان ایکاردی بوده است؛ کسی که قصد ندارد به جزء یوونتوس، اینتر را به هیچ قیمتی ترک کند؛ این در حالی است که مرد آرژانتینی از سوی باشگاه تهدید شده است که در صورت ادامه این روال ۶ ماه یعنی تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی به نیمکت دوخته خواهد شد.

پست‌های اخیر ایکاردی و «واندا نارا» همسر و مدیر برنامه وی در فضای مجازی همگی از ماندن وی در اینتر حکایت دارد و با توجه به اختصاص داده شدن پیراهن شماره ۷ از سوی باشگاه به مهاجم آرژانتینی، به نظر ماندن محتمل‌ترین گزینه برای او است.

در این بین، پیراهن شماره ۹ یوونتوس نیز خالی مانده است؛ در واقع بانوی پیر منتظر است تا اینتر باب مذاکره را باز کرده یا با کاهش رقم درخواستی و یا با گنجاندن «پائولو دیبالا» در توافق احتمالی، کمی انعطاف نشان دهد.

بر اساس گزارش کوریره دلو اسپورت، ناپولی هنوز از جذب ایکادی ناامید نشده و ۴۸ ساعت به وی فرصت داده تا تصمیم نهایی خود را بگیرد.

اینتر پیش از این با قراردادی ۶۵ میلیون یورویی به علاوه تغییرات موافقت کرده و ترجیح می‌دهد ایکاردی را به ناپولی بفروشد به ویژه اینکه نزاتزوری معتقد است حریف سنتی‌اش یعنی یووه با مذاکره پنهانی یا ایکاردی موجب ایجاد چنین جوی شده است.

در صوتی که ایکاردی همچنان به پیشنهادات ناپولی پاسخ منفی دهد آنگاه این باشگاه که پیش‌تر برای جذب یورنته وارد عمل شده، این بازیکن را به طور قطعی از تاتنهام خریداری خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =