۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۵
کد خبرنگار: 893
کد خبر: 83449380
۰ نفر

برچسب‌ها

موتور سواران فرانسوی در اصفهان به تور خود پایان دادند

اصفهان - ایرنا - رالی موتورسواری پاریس - اصفهان به خط پایان رسید و موتورسواران فرانسوی روز شنبه به تور خود در شهر تاریخی اصفهان پایان دادند.

شرکت کنندگان در تور رالی موتورسواری پاریس - اصفهان روز ۲۷ مرداد با هدف طبیعت‌گردی و بازدید از امکان تاریخی و باستانی از طریق مرز بازرگان وارد کشورمان شدند و پس از گذر از چند استان روز گذشته ( جمعه ) با ترک شیراز وارد اصفهان شدند. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: گروه رالی موتورسواری پاریس - اصفهان شامل ۵۰ نفر بودند که ۳۱ نفر آنها موتور سوار و سایرین خانواده موتورسواران و افراد پشتیبان کننده بودند. 

فریدون الهیاری بیان کرد: ۲۷ نفر موتورسواران شرکت کننده در این رالی موتورسواری فرانسوی و ۴ نفر آنها از ملیت های دیگر بودند که امروز در شهر تاریخی اصفهان به تور خود پایان دادند. 

وی افزود: موتورسیکلت این افراد امروز بارگیری شد تا از طریق راه آهن به مرز بازرگان انتقال یابد. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه شرکت کنندگان در تور رالی موتورسواری پاریس - اصفهان تا دوشنبه در شهر تاریخی اصفهان ماندگار هستند، گفت: این افراد طی این مدت از آثار تاریخی و جاذبه های فرهنگی و طبیعی اصفهان دیدن می‌کنند و سپس از طریق فرودگاه بین المللی اصفهان ، این شهر را به مقصد پاریس ترک خواهند کرد. 

استان اصفهان با بیش از ۲۲ هزار اثر تاریخی (یک هزار و ۸۵۰ اثر ملی و هفت اثر ثبت جهانی) و افزون بر ۶۰۰ خانه تاریخی در کانون توجه گردشگران داخلی و خارجی است. 

۲۰۹۳/۶۰۲۶/        

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =