تاج: گزارش هر بازی طی ۵ دقیقه به کمیته اخلاق وانضباطی ارائه می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون فوتبال گفت بر اساس نظام طراحی شده در فصل جدید مسابقات لیگ برتر ، گزارش و اطلاعات هر مسابقه، پنج دقیقه پس از پایان آن در اختیار کمیته‌های اخلاق و انضباطی قرار می‌گیرد.

مهدی تاج در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال ایران که عصر امروز (شنبه) دوم شهریور با دو ساعت تاخیر برگزار شد، اظهار داشت: من نیز اطلاعی از افراد انتخاب شده ندارم اما امیدوارم بهترین‌ها انتخاب شوند.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: پس از پایان جام حذفی فصل گذشته، جلسات بسیار زیادی در همه سطوح از جمله مجلس، وزارت ورزش و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد زیرا همه خواهان لیگی متفاوت در سال جاری بودند.

تاج گفت: در همین راستا، باشگاه‌ها تمام تلاش‌ خود را بکار گرفتند و همه ورزشگاه‌ها متفاوت شدند. البته دیدار افتتاحیه لیگ برتر بین پرسپولیس و پارس جنوبی جم ایراداتی داشت اما امیدوارم در مسابقات آینده این مشکل حل شود.

این مقام مسئول در فوتبال ایران تاکید کرد: باید تغییراتی لازم انجام شود تا از شرایط فعلی عبور کنیم و در همین راستا، نظام الکترونیک هماهنگ در فوتبال طراحی و اجرا شد. البته این راه را باید سال‌های پیش می‌رفتم.  

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و نظام طراحی شده، اطلاعات و گزارشات هر مسابقه پنج دقیقه پس از پایان مسابقه در اختیار کمیته‌های اخلاق و انضباطی قرار می‌گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =