۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۸
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83449347
۰ نفر

برچسب‌ها

طباطبایی: مدیران استقلال اصول مدیریت را بلد نیستند

تهران- ایرنا- دروازه بان اسبق تیم ملی و استقلال با بیان اینکه مدیران استقلال اصول مدیریت را بلد نیستند، اظهار داشت: واقعا معلوم نیست آنها از جان استقلال چه می خواهند؟ برای من یک پرسش است که یک مدیر چه اقداماتی را باید انجام دهد تا او را کنار بگذارند؟

«هادی طباطبایی» در حاشیه مراسم بهترین های لیگ هجدهم اظهار داشت: متاسفانه استقلال شرایط خوبی ندارد و این موضوعی است که برای آینده این تیم نگران کننده است.
وی افزود: من فصل پیش حرف‌هایی را بر زبان آوردم که در ابتدا همه باور نمی‌کردند اما به مرور زمان متوجه شدند تمام انتقاداتی که من علیه مدیران استقلال انجام می‌دادم درست بود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر استقلال در بین کادر فنی و بازیکنان خود تغییرات زیادی داشته است که این تغییرات لطمات زیادی رابه این تیم وارد کرده است.
طباطبایی تصریح کرد: پرسش من از مدیران استقلال این است اگر بازیکنان استقلال خوب بودند، چرا این همه تغییرات در تیم به وجود آوردید و اگر بازیکنان خوب نبودند چرا مربیان تیم را تغییر دادید؟
وی تاکید کرد: به نظر من به جای این همه تغییراتی که در بین بازیکنان و مربیان استقلال به وجود آمد باید مدیران این تیم تغییر می‌کردند و اگر چنین اتفاقی شکل می گرفت هواداران استقلال به جای نگرانی با خیال راحت بازی‌های تیم محبوبشان را تماشا می کردند.
بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:مدیران استقلال اصول مدیریت را بلد نیستند.واقعا معلوم نیست آنها از جان استقلال چه می خواهند؟ برای من یک پرسش است که یک مدیر چه اقداماتی را باید انجام دهد تا او را کنار بگذارند؟

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =