۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۷
کد خبرنگار: 1388
کد خبر: 83449276
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۲۹ میلیارد ریال طرح انرژی در مرند افتتاح شد

تبریز- ایرنا- همزمان با اولین روز از هفته دولت، هفت طرح مدیریت توزیع برق شهرستان مرند با حدود ۲۹ میلیارد ریال هزینه افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، این طرح ها شامل پروژه زیرساخت مسکن مهر با هزینه بیش از ۱۷ میلیارد ریال، طرح های برق رسانی با ۳ میلیارد ریال و پروژه های توسعه روستایی به طول حدود ۳ کیلومتر با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در مرند بهره برداری شد.  
علاوه بر آن، طرح توسعه شهری و آسفالت به طول ۴ کیلومتر با ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و پروژه تعویض و جابجایی تیرهای شکسته به تعداد ۳۰ اصله با ۹۰۰ میلیون ریال در مرند افتتاح شد.
امروز همچنین پروژه افزایش پست هوایی آپارتمان های بانک ملی و طرح اصلاح شبکه در مناطق شهری نیز در مجموع با اعتبار بیش از ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
فرماندار ویژه مرند در آیین افتتاح طرح های برق رسانی این شهرستان گفت: با توجه به تردد بسیار بالای محور مرند - جلفا، این مسیر نیاز به برق رسانی دارد که در این خصوص، لازم است توسعه شبکه مورد توجه قرار گیرد.
داود گرشاسبی افزود: شرکت توزیع برق همچنین با توجه به اعتبار ویژه اختصاص یافته برای جابجایی تیرهای شکسته در روستاها و شهرها، برنامه ریزی لازم را در این مورد انجام دهد.

/۳۰۷۱/۹۹۱۶/۳۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =