۳۹ پروژه عمرانی و خدماتی درپیشوا افتتاح و کلنگ زنی می شود

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان پاکدشت گفت : همزمان با هفته دولت، ۳۹ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش ایرنا، حسین عباسی روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت : همزمان با هفته دولت، علاوه بر اجرای برنامه های متنوع در سطح شهرستان پیشوا، ۳۶ پروژه عمرانی و خدماتی افتتاح و عملیات اجرایی ۳ پروژه آغاز می شود.
وی گفت : این پروژه ها دربخش کشاورزی با اعتبار بالغ بر ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان،حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰ هزار تومان، آب شرب شهری با اعتبار یک میلیارد و ۱۸۴ میلیون تومان و در حوزه آب و فاضلاب روستایی با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان افتتاح می شود.
عباسی همچنین از افتتاح ۱۴۰ میلیون تومان پروژه ورزشی، ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان پروژه های روستایی شامل به سازی، محوطه سازی و افتتاح ساختمان دهیاری، ۲۰ میلیارد تومان پروژه صنعتی و ۱۳۵ میلیون تومان پروژه حوزه بنیاد مسکن در مناطق مختلف پیشوا خبر داد.
وی اظهار داشت:همزمان با هفته دولت، عملیات احداث مجموعه ورزشی شهرداری با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان آغاز می شود.
فرماندار شهرستان پیشوا افزود: با افتتاح و بهره برداری از پروژه های هفته دولت، برای ۱۴۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد می شود.
پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
دوم تا هشتم شهریورهفته دولت نامگذاری شده است.
تهرام/۷۲۵۴//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =