۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۳
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83449263
۰ نفر

برچسب‌ها

غفوری: برای کسب عنوان بهترین بازیکن شانس دارم

تهران-ایرنا- مدافع تیم فوتبال استقلال تهران که همراه با «علیرضا بیرانوند» و «سیدجلال حسینی» برای کسب عنوان بهترین بازیکن لیگ هجدهم نامزد شده است، گفت:‌ برای کسب عنوان بهترین بازیکن همانند سایر بازیکنان شانس دارم.

مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ امروز (شنبه) ‌بهترین‌های هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را  طی مراسم ویژه ای معرفی می کنند.
«وریا غفوری» ‌مدافع تیم فوتبال استقلال تهران بر اساس شنیده ها یکی از این نامزدهای بهترین بازیکن هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر است.
غفوری درحاشیه این مراسم با اشاره به اینکه من نیز همانند سایر بازیکنان برای کسب عنوان بهترین بازیکن شانس دارم درباره اینکه آیا می داند از چه کسانی در این خصوص رای گیری صورت گرفته است، گفت: به طور معمول برای رای گیری به سراغ کارشناسان و خبرنگاران می روند و تصور می کنم در این دوره نیز برای معرفی بهترین ها به این ترتیب عمل شده است.
وی درباره شانس خود برای کسب عنوان بهترین بازیکن عنوان کرد: برای مشخص شدن باید تا انتهای این مراسم صبر کنیم.
یکی از خبرنگاران حاضر هنگام گفت وگوی غفوری با نمایندگان رسانه های جمعی وگروهی خطاب به این مدافع گفت "خط هافبک استقلال بهتر از خط دفاع استقلال است"‌ و به همین دلیل روز گذشته آبی های پایتخت نتیجه بازی را به ماشین سازی تبریز واگذار کردند؛ وریا به این موضوع واکنش نشان داد و افزود: به هیچ وجه اینگونه نیست خط دفاع پسران آبی از خط هافبک آن قوی تر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =