شکوری: مشکلات بلیت فروشی الکترونیکی با گذر زمان برطرف می‌شود

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، گفت: مشکلاتی که برای خرید بلیت‌های لیگ ایجاد شده با گذر زمان برطرف می‌شود.

«ابراهیم شکوری» درباره مراسم بهترین‌های لیگ برتر اظهار کرد: این مراسم با تاخیر برگزار شد و امیدوارم که مراسم خوبی باشد. تلاش این بوده که همه چیز به بهترین شکل انجام شود.

وی با اشاره به مشکلاتی که برای بلیت فروشی ایجاد شده بود، ادامه داد: از زاویه مثبت به ماجرا نگاه کنیم. روز اول که به خود من گفتند کمربند ایمنی را ببند، مقاومت کردم. به هر حال زمانی که قرار است تغییری بزرگ ایجاد شود نیاز به زمان است.

سرپرست دبیری فدراسیون همچنین گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مسئول برگزاری لیگ هستند و باقی ارگان ها نیز باید دست به دست هم بدهند و با همکاری فدارسیون مسابقات را برگزار کنند.

شکوری با بیان این مطلب که انشالله مشکل دستمزد ویلموتس هم حل می شود درباره عدم حضورش در این مراسم گفت: حضورش در این مراسم بد نبود؛ اما اجباری نیست.

وی درباره مراسم بهترین‌ها و چگونگی نفرات برتر بیان کرد: مراسم برای سازمان لیگ است و درباره ریز اتفاق‌ها و تصمیم‌ها دوستان سازمان لیگ بهتر می‌توانند صحبت کنند.

سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال درباره امنیت ورزشگاه‌ها بیان کرد: امنیت ورزشگاه‌ها برعهده پلیس است و همه باید دست به دست هم بدهند. ما هم در تلاش هستیم که کار خودمان را سریع انجام دهیم و مشکلات تمام شود.

وی افزود: تلاش ما این است که همه بلیت را با خیال آسوده خریداری کنند و مشکلی نداشته باشند و بیایند فوتبال را ببینند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =