طالقانی: انتخابات هیات فوتبال تهران در سلامت کامل برگزار می شود

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: انتخابات هیات فوتبال استان تهران به دور از تخلف و در سلامت کامل برگزار خواهد شد.

عبدالکاظم طالقانی در حاشیه مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال ایران در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی اظهار داشت: دولت برای تامین هزینه‌ها قول‌هایی را به ما داده بود اما تا کنون نتوانستند به قول خود عمل کنند تا این مساله حل شود.

این مقام مسئول در فدراسیون فوتبال افزود: تیم ملی متعلق به کل کشور است و فقط متعلق به فدراسیون فوتبال نیست.

وی در پاسخ به این سئوال که در زمان اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها، برخی برای اینکه در مسئولیت خود بمانند می‌گفتند فدراسیون فوتبال دولتی نیست، توضیح داد: به دنبال این هستیم هزینه‌هایمان را تامین کنیم و بتوانیم طلب‌هایی را که از فیفا و ای اف سی داریم دریافت کنیم تا مشکل حل شود.

طالقانی در پاسخ به سوال دیگری درباره مطرح شدن برخی شائبه‌ها مبنی بر وجود بعضی زد و بندها در انتخابات هیات فوتبال استان تهران گفت: به شما اطیمنان می‌دهم که هیچ گونه زد و بندی در هیچ جا وجود ندارد. تمام تعداد افرادی که نامزد شدند از سوی مراجع ذی‌ربط مورد تایید قرار گرفتند و ۱۳ نامزد ریاست داریم که نشان می‌دهد هیچ زد و بندی وجو ندارد و هر فردی مقبولیت بیشتری داشته باشد در روز انتخابات یعنی ۱۴ شهریور برگزیده می‌شود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال دیگری درباره وجود برخی مشکلات در گیت‌های هوشمند از جمله گیت هوشمند ورزشگاه آزادی گفت: به صورت طبیعی وقتی قرار است یک سری ابزارها و امکانات الکترونیک جدید مورد استفاده قرار گیرد، باید یک سری آزمایش‌ها انجام شود. متاسفانه این مساله با آغاز مسابقات تلقی پیدا کرد و به همین خاطر نتوانستند آزمایش‌های لازم را انجام دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =