۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۸
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83449229
۰ نفر

برچسب‌ها

طغیان رودخانه موجب مرگ دو خواهر در بشاگرد شد

بندرعباس- ایرنا- دو خواهر ۹ و ۲۱ ساله در روستای دهنه سهراب شهرستان بشاگرد به هنگام تماشای سیلاب، به دلیل طغیان آب رودخانه و سقوط در آن جان خود را از دست دادند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بشاگرد عصر شنبه در بیان جزئیات این حادثه ، گفت: جمعی از کودکان این روستا عصر روز گذشته مشغول تماشای سیلاب و طغیان رودخانه بودند که یک دختر ۹ ساله به دلیل بی احتیاطی به درون آب سقوط می کند.

عباس رجبی پور افزود: خواهر ۲۱ ساله این دختر به منظور نجات وی وارد آب می شود که بر اثر شدت جریان آب ناشی از بارندگی ، هر دو خواهر غرق می شوند.

وی با بیان اینکه در این حادثه یک زن ۳۴ ساله عضو این خانواده نیز مصدوم شده، گفت: با تلاش اهالی اجساد این دو خواهر از آب گرفته شده و اکنون در بیمارستان شهر سردشت بشاگرد است.

باران سه میلیارد خسارت به زیرساخت های بشاگرد وارد کرد

شهردار شهر گوهران شهرستان بشاگرد اعلام کرد: بر اثر بارندگی روز گذشته در این شهر، سه میلیارد ریال خسارت به زیرساخت های آن در بخش های مختلف وارد کرد.

مجتبی انصاری افزود: بارش باران و تگرگ همراه با رعد و برق موجب طغیان رودخانه اشکان در حاشیه شهر گوهران، پاره شدن کابل فیبرنوری و قطع تلفن های همراه و ثابت این شهر هم شد.

بارش باران از ساعت ۱۴ دیروز در شهر گوهران بشاگرد آغاز و چهار ساعت نیز ادامه داشت.

به گزارش ایستگاه باران سنجی دیروز در شهر گوهران ۲۱ میلی متر باران بارید.

شهرستان بشاگرد در ۳۳۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده و تحت تاثیر سامانه های بارش زای تابستانی است..

باران شدید باران ساعت ۱۸ روز گذشته در شهرستان بشاگرد آغاز و به مدت دو ساعت ادامه داشت.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =