۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۲
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83449218
۰ نفر

برچسب‌ها

سه میلیارد ریال کالای قاچاق در روانسر کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف ذغال، کودشیمیایی و احشام قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در شهرستان روانسر خبر داد.

پایگاه خبری پلیس روز شنبه به نقل از سردار «علی اکبر جاویدان» اظهار داشت: ماموران انتظامی روانسر حین کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه کامیون که به فاصله معینی از هم در حال حرکت بودند، مشکوک شده و آنها را متوقف کردند. 

وی ادامه داد: در بازرسی از این کامیون ها، پنج تن زغال، ۲ تن کودشیمیایی و ۲۰ راس احشام شامل گاو و گوسفند قاچاق کشف شد.

سردار جاویدان، ارزش محموله های قاچاق کشف شده طبق نظر کارشناسان را سه میلیارد ریال عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان همچنین از توقیف هر ۲ دستگاه کامیون خبر داد و گفت: سه نفر نیز در این رابطه دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس استان کرمانشاه برشمرد.

۱۷۰ هزار نخ سیگار قاچاق توسط پلیس آگاهی کشف شد 

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه از کشف ۱۷۰ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: کاراگاهان پس از اطلاع از فعالیت شخصی در کار قاچاق، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ «محمدرضا امیری» اظهار داشت: کاراگاهان با انجام کارهای اطلاعاتی مسیر حرکتی خودروی فرد قاچاقچی را در محور بیستون - کرمانشاه شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی آن را توقیف کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی که یک دستگاه کامیون بود ۱۷۰ هزار نخ سیگار قاچاق که طبق نطر کارشناسان ارزش آن به ۶۰۰ میلیون ریال می رسید، کشف شد.

سرهنگ امیری همچنین از دستگیری فرد قاچاقچی و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

۷۴۵۸/۸۰۶۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =