۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۰
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83449197
۰ نفر

برچسب‌ها

داوران همدانی بازی فوتبال ایران و عراق را سوت می‌زنند

همدان – ایرنا- دبیر هیات فوتبال همدان گفت: داوران لیگ برتری قضاوت دیدارهای تدارکاتی تیم‌های ملی ایران و عراق را انجام می‌دهند.

مهدی بوجاریان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دکتر بیژن حیدری، پیام حیدری و مهدی الوندی سه داور همدانی حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور قرار هستند که این دیدارهای دوستانه را قضاوت می کنند.

وی بیان کرد: دیدار ۲ تیم در ساعت ۱۹ و  ۴۵ دقیقه روزهای دوشنبه و پنج شنبه در ورزشگاه ۱۰ هزار نفری شهید حاجی بابایی مریانج برگزار می شود.

بوجاریان خاطرنشان کرد: دکتر بیژن حیدری قضاوت نخستین بازی ۲ تیم را برعهده دارد و بازی دوم را نیز پیام حیدری دیگر داور همدانی سوت می زند.

وی یادآور شد: مهدی الوندی کمک داور لیگ برتری همدان نیز در هر ۲ دیدار حضور خواهد داشت.

دبیر هیات فوتبال همدان افزود: این استان به دلیل برخورداری از داوران بین المللی و ملی امکان قضاوت این بازی را داشت و تمامی داوران ۲ بازی از همدان هستند.

وی بیان کرد: برای تمرین آماده سازی ۲ تیم نیز سه ورزشگاه شهدای قدس، ۱۵ هزار نفری شهید مفتح و ۱۰ هزار نفری شهید حاجی بابایی مریانج در نظر گرفته شده است.

بوجاریان یادآور شد: تیم ملی فوتبال کشورمان به مدت یک هفته در همدان اقامت دارد.

شهرستان همدان میزبان مسابقات مقدماتی آسیا در گروه ایران شده و تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در این مسابقات با تیم‌های افغانستان، فلسطین و مالدیو هم گروه است.

مسابقات گروه سوم از مرحله مقدماتی فوتبال قهرمانی زیر ۱۶ سال آسیا از ۲۷ تا ۳۱ شهریور ماه امسال به میزبانی شهر همدان برگزار می‌شود.

۷۵۲۰/۲۰۹۰

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =