۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۳
کد خبرنگار: 2784
کد خبر: 83449002
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار زنجان: نباید با اختلافات داخلی، موجب تضعیف نظام شویم

زنجان- ایرنا- استاندار زنجان با بیان اینکه تمام دولت‌ها تلاش کرده‌اند در چهارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی با سایر کشورها رابطه دوستانه و سازنده داشته باشند، گفت: امروز افراد تازه به دوران رسیده در منطقه و آمریکا حاکم شده و به دنبال تضعیف انقلاب اسلامی هستند و ما نباید با اختلاف داخلی، موجب تضعیف نظام شویم.

فتح‌الله حقیقی روز شنبه در جلسه شورای اداری و مراسم تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان، اظهار داشت: امروز در اوج کینه و عصبانیت دشمن در طول چهل سال هستیم اما مهم این است که ترفندهای دشمن دانسته و نقشه‌های آن را خنثی کنیم.

وی بیان کرد: منشا جمهوری اسلامی بر مبنای وحدت بوده و اقتدار نظام نیز بر همین اساس، استوار است بنابراین بزرگ‌ترین  وظیفه مردم و مسئولان این است که جامعه را آرام نگه دارند.

حقیقی افزود: مخالف انتقاد نیستیم اما ناآرام کردن جامعه، خواسته بیگانگان بوده و ضمن ناامید کردن افکار عمومی جامعه، موجب تحلیل غلط از سوی بیگانگان نیز می‌شود همانطور که دشمنان در سال ۹۶ با تحلیل غلط ورود کردند.

استاندار زنجان گفت: هفته دولت، فرصتی برای شکرگزاری دولتمردان از نعمت خدمت به مردم بوده و ادای این شکرگزاری، خدمت صادقانه و چابک با نیت الهی است.

مقام عالی دولت در استان زنجان اظهار داشت: اتحاد، هماهنگی و همدلی بین تمام قوا لازمه خدمت صادقانه است و همه موفقیت‌های نظام، حاصل لطف خداوند، راهبری رهبر معظم انقلاب، اتحاد و حضور مردم در صحنه است.

وی خاطرنشان کرد: وقتی از موفقیت‌ها سخن می‌گوییم باید شرایط و مقتضیات زمان را در نظر بگیریم که هر دوره، مشکلات خاص خود دارد.

حقیقی، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های فرماندار سابق ابهر، گفت: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در زمان فرماندار سابق، تلاش سرپرست جدید فرمانداری در ادامه مسیر باید روزافزون باشد.

استاندار زنجان تاکید کرد: اجرای قانون با اقتدار، صداقت، پاک‌دستی، استفاده صحیح از منابع، اولویت‌بندی پروژه‌ها و نظارت دقیق بر مصوبات و اهداف دولت باید سرلوحه فعالیت‌های فرماندار جدید باشد.

وی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: تلاش برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات، اجرای کامل قانون در بی‌طرفی کامل، برگزاری با شکوه، ضمانت بر سلامت انتخابات، برقراری امنیت و نشاط در انتخابات و برخورد با متخلفان از مهم‌ترین وظایف فرمانداران در زمان انتخابات است.

به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم از خدمات علی حیدری، تقدیر و تکریم و وجیه‌الله نوروزی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری ابهر معرفی شد.

۹۵۵۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =